Skocz do zawartości

Historia edycji

boo12

boo12

26 minut temu, VDR napisał:

@Nuke co tylko dowodzi, że ważniejsze jest ubezpieczenie niż te rozbudowane systemy i firmy ochroniarskie ;P
@boo12 takie obiekty są inaczej chronione niż domy czy prywatne firmy w których nie ma jakiś danych wrażliwych (i nie chodzi mi o RODO ;P).

Tak oczywiście masz rację są to systemy które wymagają nadzoru 24h i nikt z zewnątrz nie ma prawa tego oglądać, co do ubezpieczania jeśli tylko gra będzie warta świeczki i wypłata ubezpieczania nie będzie wynosić kilka stówek czy kilka tysięcy, dostaniesz na głowę nadzór od ubezpieczyciela który będzie szukał wszystkiego co nie jest zgodne z daną normą techniczną bądź paragrafem, a gwarantuje ci, że zawsze można coś znaleźć. Nawet przewody wykorzystywane w danych systemach mają mieć certyfikat spełniający normę. Ciekaw jestem kto ma w dokumentacji powykonawczej takie certyfikaty

boo12

boo12

15 minut temu, VDR napisał:

@Nuke co tylko dowodzi, że ważniejsze jest ubezpieczenie niż te rozbudowane systemy i firmy ochroniarskie ;P
@boo12 takie obiekty są inaczej chronione niż domy czy prywatne firmy w których nie ma jakiś danych wrażliwych (i nie chodzi mi o RODO ;P).

Tak oczywiście masz rację są to systemy które wymagają nadzoru 24h i nikt z zewnątrz nie ma prawa tego oglądać, co do ubezpieczania jeśli tylko gra będzie warta świeczki i wypłata ubezpieczania nie będzie wynosić kilka stówek czy kilka tysięcy, dostaniesz na głowę nadzór od ubezpieczyciela który będzie szukał wszystkiego co nie jest zgodne z daną normą techniczną bądź paragrafem, a gwarantuje ci, że zawsze można coś znaleźć. Nawet przewody wykorzystywane w danych systemach mają mieć certyfikat spełniający normę. Ciekaw jestem kto ma w dokumentacji powykonawczej obiektu dostał takie certyfikaty

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.