Skocz do zawartości

Historia edycji

Sygen

Sygen

10 minut temu, SQNS napisał:

No dobra ale jak ja chce sprzedac teraz calosc i jeden serwisant powiedzial mi wartosc zycia na 10 k a inny popukal sie w czolo i powiedzial 5k  jaka cene mam wyznaczyc?

No według tych co tutaj robią jakieś halo 5k ale ja bym brał 10k i pewnie Ci wszyscy co czepiają się tutaj o nie uczciwości jestem pewien że też wzięli by 10k a nie opuścili do 5k bo chcą być uczciwi he dobre.

Sygen

Sygen

9 minut temu, SQNS napisał:

No dobra ale jak ja chce sprzedac teraz calosc i jeden serwisant powiedzial mi wartosc zycia na 10 k a inny popukal sie w czolo i powiedzial 5k  jaka cene mam wyznaczyc?

No według tych co tutaj robią jakieś halo 5k ale ja bym brał 10k i pewnie Ci wszyscy co czepiają się tutaj o nie uczciwości jestem pewien że też wzięli by 10k a nie opuścili do 5k bo chcą Być uczciwi he dobre.

Sygen

Sygen

6 minut temu, SQNS napisał:

No dobra ale jak ja chce sprzedac teraz calosc i jeden serwisant powiedzial mi wartosc zycia na 10 k a inny popukal sie w czolo i powiedzial 5k  jaka cene mam wyznaczyc?

No według tych co tutaj robią jakieś halo 5k ale ja bym brał 10k i pewnie Ci wszyscy co czepiają się tutaj O nie uczciwości jestem pewien że też wzięli by 10k a nie opuścili do 5k bo chcą Być uczciwi he dobre.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.