Skocz do zawartości

Historia edycji

erda

erda

Nie wiem czemu podałeś przykłady cen w naszych sklepach,  nowych na gwarancji  i jeszcze nie tego samego produktu  .Tak samo nie wiem dlaczego nazwałeś gościa "januszem interesu" , kupiłeś CP-55 za 420 zł , po tym jak czekałeś na nią 1 miesiąc i po zużyciu  cena wzrosła o 50% twierdzisz że jest wszystko ok .Cła byś i tak nie zapłacił , doliczając Vat wychodzi 500zł i miesiąc czekania  i produkt nowy , ty proponujesz produkt używany za 100zł więcej z szybszą dostawą .Ja bym wybrał zakup w Chinach , miesiąc czekania , produkt nowy i może by nawet nie naliczyli Vat-u i wcale nie czuję się "januszem interesu".Już pomijam fakt że za 139$ mam CP-150 z wysyłką z Belgi 

erda

erda

Nie wiem czemu podałeś przykłady cen w naszych sklepach,  nowych na gwarancji  i jeszcze nie tego samego produktu  .Tak samo nie wiem dlaczego nazwałeś gościa "januszem interesu" , kupiłeś CP-55 za 420 zł , po tym jak czekałeś na nią 1 miesiąc i po zużyciu  cena wzrosła o 50% twierdzisz że jest wszystko ok .Cła byś i tak nie zapłacił , doliczając Vat wychodzi 500zł i miesiąc czekania  i produkt nowy , ty proponujesz produkt używany za 100zł więcej z szybszą dostawą .Ja bym wybrał zakup w Chinach , miesiąc czekania , produkt nowy i może by nawet nie naliczyli Vat-u i wcale nie czuję się "januszem interesu"

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.