Skocz do zawartości

Historia edycji

Liquidator

Liquidator

20 godzin temu, Gr4b3Q napisał:

 

Kleiliście szczepki w akwarium przed wzrostem glinu?

Tak, uzywalem jakies 3 tygodnie wczesniej dwuskladnikowego kleju do klejenia korali do kilku szczepek

W dniu 15.02.2019 o 12:30, Vertiscire napisał:

Na wodzie demi miałeś Cu a rozrabiając na niej potem solanke już nie ma Cu? :) Mi też wczoraj przyszły wyniki ICP od nich i z miesiąca na miesiąc Al rośnie i rośnie. Po4 i miedź też miałem mocno przekroczoną gdy moja hanka pokazuje 0.00. 

 

Zna ktoś absorber glinu do wody morskiej? Triton ma jakiś detox ale chyba na miedź tylko

Dokladnie tak. W demi wyszlo ze CU jest natomiast w akwarium juz jej nie ma. Moze sie z czyms wiaze?

 

Czasem plukam z sumpa gabki w kranowce, tak samo siatke do ryb. Staram sie wyrzymac wode i wkladam do sumpa. Moze stad te dziwne pierwiastki w akwa?

Liquidator

Liquidator

20 godzin temu, Gr4b3Q napisał:

 

Kleiliście szczepki w akwarium przed wzrostem glinu?

Tak, uzywalem jakies 3 tygodnie wczesniej dwuskladnikowego kleju do klejenia korali do kilku szczepek

W dniu 15.02.2019 o 12:30, Vertiscire napisał:

Na wodzie demi miałeś Cu a rozrabiając na niej potem solanke już nie ma Cu? :) Mi też wczoraj przyszły wyniki ICP od nich i z miesiąca na miesiąc Al rośnie i rośnie. Po4 i miedź też miałem mocno przekroczoną gdy moja hanka pokazuje 0.00. 

 

Zna ktoś absorber glinu do wody morskiej? Triton ma jakiś detox ale chyba na miedź tylko

Dokladnie tak. W demi wyszlo ze CU jest natomiast w akwarium juz jej nie ma. Moze sie z czyms wiaze?

Liquidator

Liquidator

20 godzin temu, Gr4b3Q napisał:

 

Kleiliście szczepki w akwarium przed wzrostem glinu?

Tak, uzywalem jakies 3 tygodnie wczesniej dwuskladnikowego kleju do klejenia korali do kilku szczepek

W dniu 15.02.2019 o 12:30, Vertiscire napisał:

Na wodzie demi miałeś Cu a rozrabiając na niej potem solanke już nie ma Cu? :) Mi też wczoraj przyszły wyniki ICP od nich i z miesiąca na miesiąc Al rośnie i rośnie. Po4 i miedź też miałem mocno przekroczoną gdy moja hanka pokazuje 0.00. 

 

Zna ktoś absorber glinu do wody morskiej? Triton ma jakiś detox ale chyba na miedź tylko

Dokladnie tak. W demi wyszlo ze CU jest natomiast w akwarium juz jej nie ma. Moze sie z czym wiaze?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.