Skocz do zawartości

Historia edycji

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Nie mam takich zaworków zwrotnych . W drodze zawroki otwórz zamknij dwa zamówiłem . Jeden główny był w zestawie a te zamknij / otwórz dam na wejsciu  do kanalizy i po DI żeby sobie kontrolować spuszczanie wody czystej też . Kiedy filtr nie będzie używany wsyztskie 3 zamykam ten wpuszczający wode do filtra ten co wpuszcza wodę do kanalizy no i wiadomo ten co będzie otwierał przepływ wody czystej 

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Nie mam takich zaworków zwrotnych . W drodze zawroki otwórz zamknij dwa zamówiłem . Jeden główny był w zestawie a te zamknij / otwórz dam na wyjściu do kanalizy i po DI żeby sobie kontrolować spuszczanie wody czystej też . Kiedy filtr nie będzie używany wsyztskie 3 zamykam ten wpuszczający wode do filtra ten co wpuszcza wodę do kanalizy no i wiadomo ten co będzie otwierał przepływ wody czystej 

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Nie mam takich zaworków zwrotnych . W drodze zawroki otwórz zamknij dwa zamówiłem . Jeden główny był w zestawie a te zamknij / otwórz dam na wyjściu do kanalizy i po DI żeby sobie kontrolować spuszczanie wody czystej też . Kiedy filtr nie będzie używany wsyztskie 3 zamykam ten wpuszczający wode do filtra ten co wpuszcza wodę do kanalizy no i wiadomo ten co będzie otwierał przepływ wody z RO DI

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.