Skocz do zawartości

Historia edycji

olo.

olo.

Witam.

Jestem tu nowy,więc chciałbym się przedstawic.

Tomasz,lat 42,żonaty,dzieciaty,zamieszkały okolice Rzeszowa.

Z akwarium morskim nie mam żadnego doświadczenia,miałem kiedyś (dawno temu) z akwarium słodkowodnym.

Mam zamiar powrócic do rybek,ale tym razem już do morskich i jak nie trudno zgadnac ,nie mam o tym zielonego pojęcia,więc liczę na dobre duszyczki,które mogły by pomóc w tym temacie.

Im więcej o tym czytam ,tym większy mam mętlik w głowie.

Temat jest tym bardziej skomplikowany,gdyż posiadam wnękę w ścianie w którą chce wkomponowac to cudo.

Mam miejsce na akw.techniczne pod schodami,więc myslę że nie będzie problemu z umieszzceniem tam wszystkich potrzebnych gadżetów.

Wymiar tej wnęki to:1,27cm x 49 cm x 29 cm.

Jako,ze jest dośc wąsko ,myślałem wysunąc akwa 10 cm na zewnątrz z jednej strony.

Teraz podstawowe pytanie; czy jest w ogłuóe mozliwośc prowadzenia akwa w takim miejscu?

Jakby był ktoś tak miłykto by chciał pomóc mi w tym wszystkim,to był bym wdzięczny.

 

20190215_131535_Easy-Resize.com.jpg

20190215_131546_Easy-Resize.com (2).jpg

olo.

olo.

Witam.

Jestem tu nowy,więc chciałbym się przedstawic.

Tomasz,lat 42,żonaty,dzieciaty,zamieszkały okolice Rzeszowa.

Z akwarium morskim nie mam żadnego doświadczenia,miałem kiedyś (dawno temu) z akwarium słodkowodnym.

Mam zamiar powrócic do rybek,ale tym razem już do morskich i jak nie trudno zgadnac ,nie mam o tym zielonego pojęcia,więc liczę na dobre duszyczki,które mogły by pomóc w tym temacie.

Im więcej o tym czytam ,tym większy mam mętlik w głowie.

Temat jest tym bardziej skomplikowany,gdyż posiadam wnękę w ścianie w którą chce wkomponowac to cudo.

Mam miejsce na akw.techniczne pod schodami,więc myslę że nie będzie problemu z umieszzceniem tam wszystkich potrzebnych gadżetów.

Wymiar tej wnęki to:1,27cm x 49 cm x 29 cm.

Jako,ze jest dośc wąsko ,myślałem wysunąc akwa 10 cm na zewnątrz z jednej strony.

Teraz podstawowe pytanie; czy jest w ogłuóe mozliwośc prowadzenia akwa w takim miejscu?

Jakby był ktoś tak miłykto by chciał pomóc mi w tym wszystkim,to był bym wdzięczny.

 

20190215_131535_Easy-Resize.com.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.