Skocz do zawartości

Historia edycji

Tarmixsos92

Tarmixsos92

A bakterie często dawać?

No dobra a jeśli chodzi o kaskade to wkładać np. w jeden koszyk siporax, w drugi matrix albo life bio fil i na wierzch watę? czy tylko jeden rodzaj ? jeśli chodzi o watę to taką zwykłą watę czy to coś specjalistycznego ma być? 

 

Sprawdzałem tą lampę nano sirius i jest chyba całkiem spoko więc chyba ją zakupie.

 

To mam jeszcze pytanie odnośnie obsady.

Uważacie że lepiej teraz zainwestować w szczepki korali i doprowadzić do takiej ilości jakiej chciałem i dopiero ryby itp.? Czy teraz kupić już ryby i dokładać korale?

 

Czy macie może jeszcze jakieś alternatywy dla obsady?

Pomysł z babką symbiotyczną oraz krewetką pistoletową jest okej? do tego oczywiście chciałbym coś jeszcze.

 

Sory za jakieś głupie pytania ale serio jestem amatorem :)

Tarmixsos92

Tarmixsos92

A bakterie często dawać?

No dobra a jeśli chodzi o kaskade to wkładać np. w jeden koszyk siporax, w drugi matrix albo life bio fil i na wierzch watę? czy tylko jeden rodzaj ? jeśli chodzi o watę to taką zwykłą watę czy to coś specjalistycznego ma być? 

 

Sprawdzałem tą lampę nano sirius i jest chyba całkiem spoko więc chyba ją zakupie.

 

To mam jeszcze pytanie odnośnie obsady.

Uważacie że lepiej teraz zainwestować w szczepki korali i doprowadzić do takiej ilości jakiej chciałem i dopiero ryby itp.? Czy teraz kupić już ryby o dokładać korale?

 

Czy macie może jeszcze jakieś alternatywy dla obsady?

Pomysł z babką symbiotyczną oraz krewetką pistoletową jest okej? do tego oczywiście chciałbym coś jeszcze.

 

Sory za jakieś głupie pytania ale serio jestem amatorem :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.