Skocz do zawartości

Historia edycji

Behemot2006

Behemot2006

Najpierw kraby ślimaki i ewentualnie miękkie korale - bakterie można w lodowce nie trzeba - naczytałem się wiele szkół na ten temat - ja trzymam w lodowce 

Siporax jest objętościowo spory wiec jesli walniesz 1,2 litra bio filla wystarczy a jest to dobre medium 

 

wez sobie sunularie i briareum na początek plus xenie - każde na osobnej skalce - ładnie falują a z czasem bedIe łatwo kontrolować przyrosty 

Behemot2006

Behemot2006

Najpierw kraby ślimaki i ewentualnie miękkie korale - bakterie można w lodowce nie trzeba - naczytałem się wiele szkół na ten temat - ja trzymam w lodowce 

Siporax jest objętościowo spory wiec jesli walniesz 1,2 litra bio filla wystarczy a jest to dobre medium 

 

wez sobie sunularie i briareum na początek plus cenie - każde na osobnej skalce - ładnie falują a z czasem bedIe łatwo kontrolować przyrosty 

Behemot2006

Behemot2006

Najpierw kraby ślimaki i ewentualnie miękkie korale - bakterie można w lodowce nie trzeba - naczytałem się wiele szkół na ten temat - ja trzymam w lodowce 

Siporax jest objętościowo spory wiec jesli walniesz 1,2 litra bio filla wystarczy a jest to dobre medium 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.