Skocz do zawartości

Historia edycji

niwre37

niwre37

9 minut temu, Mini napisał:

Znaczy ogólnie zdaje sobie z tego sprawę bo miekasy i sps raczej ciężko będzie trzymać razem. Sps potrzebują niskie nutreiny i czystą wodę a miekasy "bagienko"

tutaj tez się nie zgodzę ponieważ od dłuższego czasu(około 1,5 roku chyba )  mam po4 i no3 moim zdaniem niewykrywalne (nie widzę innego  koloru oprócz białego na pasku testów) mam sporo korali ,DSB i Refugium i to może być tym mianownikiem tych zer ale tak samo to odbierają korale i jakoś sobie żyją :) Tutaj to bagienko to bym włożył w wiesci marnej treści :) 

Konrad mnie ubiegl :)

 

3 minuty temu, Mini napisał:

A te zoa co mam czyli watermelon i radioactive  tego co słyszałem są właśnie łatwe w utrzymaniu. 

ksenia i briareum ponoc tez :) ksenia u mnie nie rosnie i tez ten drugi nie chce rosnac u innych ..wiec :) 

niwre37

niwre37

7 minut temu, Mini napisał:

Znaczy ogólnie zdaje sobie z tego sprawę bo miekasy i sps raczej ciężko będzie trzymać razem. Sps potrzebują niskie nutreiny i czystą wodę a miekasy "bagienko"

tutaj tez się nie zgodzę ponieważ od dłuższego czasu(około 1,5 roku chyba )  mam po4 i no3 moim zdaniem niewykrywalne (nie widzę innego  koloru oprócz białego na pasku testów) mam sporo korali ,DSB i Refugium i to może być tym mianownikiem tych zer ale tak samo to odbierają korale i jakoś sobie żyją :) Tutaj to bagienko to bym włożył w treści marnej treści :) 

Konrad mnie ubiegl :)

 

niwre37

niwre37

2 minuty temu, Mini napisał:

Znaczy ogólnie zdaje sobie z tego sprawę bo miekasy i sps raczej ciężko będzie trzymać razem. Sps potrzebują niskie nutreiny i czystą wodę a miekasy "bagienko"

tutaj tez się nie zgodzę ponieważ od dłuższego czasu(około 1,5 roku chyba )  mam po4 i no3 moim zdaniem niewykrywalne (nie widzę innego  koloru oprócz białego na pasku testów) mam sporo korali ,DSB i Refugium i to może być tym mianownikiem tych zer ale tak samo to odbierają korale i jakoś sobie żyją :) Tutaj to bagienko to bym włożył w treści marnej treści :) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.