Skocz do zawartości
derek2224

MetalDamage fajna gierka

Rekomendowane odpowiedzi

polecam wam na nude fajna gierke MetalDamage. logujesz sie i juz masz swoja fure, scigasz sie z innymi graczami, tuningujesz itp. Dosc wciagajaca:)

daje link na swoj serwer (8 jest do wyboru) aby mozna bylo sie poscigac. moj nick derek2224:)

http://s8.metaldamage.pl/c.php?uid=130993

pozdrawiam


OD 27.04.06 AKWA JUŻ DZIAŁA:) 160L + 40L sump w trakcie zakładania : 360L + 100L sump:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rejestrujesz sie dostajesz auto i yroche kasy. wciskasz tuning poprawiasz bryke na tyle ile kasy starczy i idziesz na wyscig. komputer automatycznie wybiera przeciwnika. mozesz zrezygnowac wciskajac ponownie wyscig jesli uwzasz ze nie podolasz wygrac. w boksie masz drozsze ulepszenia a takze garaz gdzie pracujesz za dana kase/h. mozesz odbyc 1 wyscig co 15 minut. zwracaj uwage na nadwozie auta bo zniszczonym wozem nie wystartujesz w zadnym wyscigu. naprawe kupisz w sklepie tuningowym za 100$ . nastepnie klikasz w tuning-naprawa-aktywuj teraz.i tak auto masz naprawione. w wyscigu masz tez opcje trening. za to dostajesz respekt i pieniadze od sponsora aczkolwiek nie zawsze:) ogolnie chodzi o zdobycie jak najwiekszego respektu, doswiadczenia a takze o miejsce w rankingu ogolnokrajowym;) ... no i o frajde z wygranych:)

powodzenia


OD 27.04.06 AKWA JUŻ DZIAŁA:) 160L + 40L sump w trakcie zakładania : 360L + 100L sump:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie no,

dali ma "garbusa" na poczatek :)

a ja się przyzwyczaiłem do VW Passata 1,9TDI

mój link

http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=224365

nick Rogalski


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie no,

dali ma "garbusa" na poczatek

a ja się przyzwyczaiłem do VW Passata 1,9TDI

I to VW i to VW więc PRAWIE nie ma różnicy :)


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie:

Francuz Francuza pod ramie weźmie, Niemiec Niemcowi rękę poda, Polak Polakowi nogę podstawi.

Prawda S_Y_N_E_K ?

kiwalski :

a to ja juz sie szykuje na was

widac ze polak z dziada pradziada.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jałoś

to w ogóle jakaś porąbana gra.

Klikasz /wyścig/ i dostajesz wiadomość o wyniku w formie tekstowej. Przy tej samej jakośi samochodów zwycięzca jest ustalany losowo, gdy klasa samochodów, respektu, doświadczenia się różni, to prawdopodobienstwo wygranej wzrasta na rzecz tego, kto się wcześniej zarejestrował i miał dłużej włączony komputer.

Autor gry to w ogóle chyba kupił akcje jakieś firmy energetycznej,

bo cała zabawa polega na zostawianiu włączonego komputera na 8 godzin (praca w Warszatacie) lub 2 godziny (trening) i za zarobione pieniądze ulepszanie samochodu.

Plus oczywiście zachęta do wpłacania pieniędzy (już tych całkiem prawdziwych) za wszelkie usprawnienia i udogodnienia w grze.

Ale to ostatnie akurat najbardziej zrozumiałe, bo po to się coś robi w życiu aby były z tego pieniądze.

A gra ma jeszcze ten błąd, że gdy Ty np. trenujesz i nie możesz jednocześnie trenować i ścigać się, (to logiczne) to jednak ktoś może Cię wyzwać (to już nie jest logiczne).


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PJR: wlasnie ta gra jest jakas taka dziwna, dla mnie tez niezbyt przejrzysta, myslalem, ze jak podrasuje sobie auto to sam bede mogl online go poprowadzic, a tak Bog jeden raczy wiedziec kto i kiedy wygra.

ale czas sobie leci i klikne w nia co jakis czas :)


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety taka to gierka cholercia rzucilem sie na hase i przegralem wybralem jego patrze na tabelki z ulepszaniem i marne mial ale jak juz sie scignelismy i w wiadomosci patrze a on ma fajna bryke opony nowy silnik itd wiec nie mialem szans trzeba na to uwazac ze nie widac ulepszen przeciwnika

a Ciebie jako Rogalski nie ma w wyszukiwarce!!


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz nie miec w wyszukiwarce bo jest kilka roznych serwerow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie ladnie kolegow wyzywac, kiwalski zapraszam do timu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek chciałem zobaczyć jaki masz tuning :) Dawaj podanie do teamu, będe zjeżdzał tych co z Tobą zadrą, tak wogóle to zapraszam wszystkich z serwera pierwszego do mnie do teamu. Jeśli chodzi o warsztat i treningi to komputer nie musi być włączony(dltego zawsze daje go do warsztatu na noc:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie zaczynam Team: Petronas, hasło: kevlar. Do Hase mi jeszcze pół drogi zostało ale garaz mam całkiem niezły.


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zabawa hehe kurcze kasy nie mam i musze sprzatac w garazu co sie porobilo :drink

coz do d ten garbus bo mi strasznie szybko pada podwozie

Hase ok


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiwalski a jakiego masz tam nika ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S_Y_N_E_K :

Piotrek chciałem zobaczyć jaki masz tuning

Jasne.

Ty jesteś w 20 lidze, ja w 2.

Szanse wyrównane. :Dozingoff

Miałem kase "na styk" na nowy samochód, a Ty mi rozwaliłeś dotychczasowy

i zamiast kupić nowy musiałem ten naprawiać. :)(

A tak przy okazji, czy każdy musi zakładać swój Team?

Nie może być jednego?

My contra reszta świata?


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podłączyć się do mojego teamu, nie musi każdy zakładać swojego, sorry Piotrek, ale napisało mi tak :S_Y_N_E_K wygrał: 0


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiwalski :

kurcze kasy nie mam i musze sprzatac w garazu co sie porobilo :drink

No fakt, garaż masz taki trochę "nie doinwestowany" :)

:haha http://s1.metaldamage.pl/game/ally.php?q=01c5139480e3da3a8dc59e4cb23f35d1&i=5647

Tak to jest, jak się za dużo z butelki pociąga

:):D :D

Hase, na ktorym jestes serwerze?


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na serwerze 1, to chyba nie ma szans wejsc do Team`u?

A co daje uczestnictwo w wyscigach? Oprocz zniszczen samochodu i trochę kasy w przypadku wygrania? (kasa nie zawsze rekompensuje doznane zniszczenia)

IMHO, więcej doświadczenia (od tego zależy Liga i możliwość upgrade) i kasy zdobywa się na treningu i pracując w grarażu.

Więc po co się ścigać?

Na 36 wyścigów 33 wygrałem i z tego nie przybył mi nawet 1 punkt doświadczenia.

Całe doświadczenie mam z treningów i Garazu.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.