Skocz do zawartości
derek2224

MetalDamage fajna gierka

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie im duzej sie gra tym gra wydaje sie dosc banalna. za wyscigi kasa, za kase naprawa plus tuning, za prace kasa, a respekt za trening. Zazwyczaj w grach respekt zdobywa sie poprzez rozwalenie przeciwnika a nie za trening. ALE jesli wstapisz do teamu to gra nabiera rozpedu. scigasz sie nie tylko z przeciwnikami ktorych nie znasz ale takze zbierasz jak najwiecej respektu aby byc jak najlepszy w teamie. przynajmiej u nas na 8 serwerze tak sie dzieje. mamy klub z kumplami widzimy sie na co dzien i nie ma jak przy piwku i 3 kompach naraz walczyc o glupie pare punktow:) najgorsze to te hostessy po 2 godzinach treningu moga czlowieka do furii doprowadzic:)

pozdro


OD 27.04.06 AKWA JUŻ DZIAŁA:) 160L + 40L sump w trakcie zakładania : 360L + 100L sump:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czego zalezy zaawansownie garazu teamu bo mam jakis taki rozwalony Jak to jest z tymi serwerami ja jestem na pierwszym i widze hase z 2 Ciebie Piotrze nie ma??


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@darek, jakie hostessy?

Te w świecie realnym? :)

A tak z ciekawości, co z nimi przez 2 godziny trenujesz? :)

@kiwalski, jestem

ale jeżeli forum nano-reef potraktujemy jak jedną wielką rodzinę,

to bardzo aktualne staje się przysłowie "z rodziną to dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu, a i to też stojąc tyłem"

Nikt mi tak dobrze nie rozwalił samochodu, jak kolega z nano-reef.

@Hase

to Ty jestes?

http://s1.metaldamage.pl/game/player.php?q=01bff3e6abeb03b43797d5d1dd9ccbab&p=167422

czy przypadkowa zbieżność nicków?


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.