Skocz do zawartości
Qbab

walka ze stroną

Rekomendowane odpowiedzi

walczę ze swoja nową stroną -może oglądniecie i podpowiecie co jest do poprawy.

nowa strona


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qbab ale tutaj niczego niema , jakies jedno zdjecie i biale tlo ...moze tylko ja tak widze w Mozilli ?

Ja tam nie jestem szpecem od stron , ale niehc to bedzie cos kolorowego :)

pozdr..

Ps;

Na szybkiego ktoregos dnia zaczelem robic nowa moja stronke , jakis scrypcik , jakies cus zeby to mialo rence i nogi .

nowa strona


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo u mnie adres który podałem to strona z tekstem :) z wyborem galerii zdjęć. A sprawdzałem pod firefoxem (nie mogę pod ie bo ja linuxowy jestem) i powinno w takim razie w mozilli chodzić :D


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcze to ja nie wiem ,ja widze w sumei biala strone i kilka fotek , bez tla niczego ..chyba tak nie ma wygladac ?

I nie to ze cos swiruje , patrz sam jak to wyglada ,....weszlem z zaciekawieniem a tu nima , to wszystko na glownej co widac :]

1545-glowna.jpg


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widzisz to co ma być :)

kliknij sobie którąś z galerii

no chybaże Tobie chodzi o to że w nich jest mał ? A to tak ma być chodzi o to by widz sobie na spokojnie poogladał foty jak w prawdziwej galerii a nie skakał szybko do następnej bo mu szkoda czasu a tu jeszcze tyle fot :D

wiesz ja jestem przyzwyczajony do bardzo surowej selekcji - takiej jak przed wystawą "papierową"

ale może coś tam jeszcze dodam żeby nie było "biało"

PS oczywiście wszystkie z fot możesz sobie powiekszyć.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki swietne, choc czy nie lepiej np. zeby otwieraly sie w tym samym okienku, a nie w nowym? Drobny detal, ale ja mam awersje do wyskakujacych nowych okienek :)

Jeszcze co do ergonomi - moze by pokombinowac tak, ze klikniecie na galerie z lewej nie oznacza przeskoku na zupelnie nowa strone, a wyswietlenie galeri w centrum strony? Ot, takie uwagi :D Pozdrawiam,

M.

P.S Jaki kierunek skonczyles na Polibudzie? Chemie?


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qbab, jak dla mnie od strony estetycznej :)

za biało,

powiększone zdjęcia otwierają się w nowym oknie - nie podoba mi się,

literówki w dziale "Zainteresowanie naukowe",

Strona główna - mało główna, no właściwie nie wiadomo o co chodzi,

a poza tym, gratuluję dorobku naukowego :D

aha mam ff.

pozdrówka


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qbab sciagnij sobie Webalbumgenerator i po sprawie , masz cacy w 5 minut po co to sie meczyc , a po drugie jakies tlo bo tam jest za bialo , czekalem na strone glowna na pocaztku myslalem ze cos jezze tam wskoczy a tu ..ze gotowe :]


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. tło zrobie szare nie białe. :) literówki wywalę. Nad tym co na główną dać to jeszcze nie wiem dlatego dałem linka do galerii :D ale widze ciekawość jest mocniejsza :D. Co do otwierania się w nowych oknach to już czytam o czymś co się zwie lightbox - może coś takiego zrobię.

Swie2 - może i szybciej, ale czy będe miał wpływ na kod strony ?


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podmienisz poznije tylko "miniaturki" fotek , podajesz linka do duzch fotek i dziala :) tam sie w scrypcie sam zorientujesz oco chodzi , nie jest trudne ( zreszta na stronie jest opisane)

scrypt

Ps; Sprobuj wrzucic to tlo , moze bedzie u Ciebie pasowalo :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.