Skocz do zawartości

Historia edycji

Rezus

Rezus

Calustrea schodzi... Nie mam pomysłu jak jej pomóc.Od samego początku Tak naprawdę mam z nią problem. Karmić jej nie mogę bo nie polopuje. Pierwsze dwa dni tylko polopy pokazywała na dwóch głowkach. Do akwarium leje tylko np pro i phyto mix pół dawki(mało korali). Zamówiłem też pokarm dla lps w granulach i jod ale zanim przyjdzie mi to pewnie już będzie po niej. Temp w akwarium 23-25. Zresztą całą historią zbiornika jest wyżej dlatego prowadzę ten wątek 242efa1cb159fe18e9e65175da1309d5.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Z pokarmów dla ryb używam mrozony solowiec, mrozonke natures ocean formuła one, krewetki. Suche spirulina, natures ocean marine pelets. Pisze o tym bo korale teoretycznie też z tego korzystają. 

Rezus

Rezus

Calustrea schodzi... Nie mam pomysłu jak jej pomóc.Od samego początku Tak naprawdę mam z nią problem. Karmić jej nie mogę bo nie polopuje. Pierwsze dwa dni tylko polopy pokazywała na dwóch głowkach. Do akwarium leje tylko np pro i phyto mix pół dawki(mało korali). Zamówiłem też pokarm dla lps w granulach i jod ale zanim przyjdzie mi to pewnie już będzie po niej. Temp w akwarium 23-25. Zresztą całą historią zbiornika jest wyżej dlatego prowadzę ten wątek 242efa1cb159fe18e9e65175da1309d5.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.