Skocz do zawartości

Historia edycji

Rezus

Rezus

Cześć. Wczoraj podmiana wody 20% w moim 220l netto. Zrobiłem przed podmiana test kh 7.0. Testy z dzis po4-0 ,no3-10, ph-8.2 ,kh-7.5. Zasolenie 1.025. Więcej testów nie mam. Widać jak byk ze kh ucieka, ale jeszcze chwilę to po obserwuje ponieważ wiarygodność testu na kh z saliferta w moich rękach jest nie pewna. No3 delikatnie w górę ale nie ukrywam ryby upasione. Karmię 3-4 razy dziennie, troszkę ograniczę . Muszę zacząć stosować pożywkę regularnie bo teraz stosuje Góra 2x w tyg bo nie pamiętam. Do zbiornika leje phyto mix 10kropli co drugi dzien, np pro i od wczoraj jod af. Doszlo też suche dla korali miękkich i lps z tropicala w granulkach. Calustra cały czas choruje i jest gorzej. Liczę na to ze ten jod jej pomoże.
Mam takie pytanie. Jak karmić tym suchym korale? Kruszyć granulki i podawac strzykawka do polipow czy jak?
bd7d8fd8eff29ea5eaafb8deac822c90.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Chciałbym również kupić korale. Zastanawiam się nad ricordea green/orange fluo i euphylia paraancora. Myślicie że dadzą sobie radę w zbiornik?Temp zawsze 23-25. Swiece led 150w 15h(8h wschody/zachody) ale używam 2/3 mocy i 2x t5 actinik 39w 8h

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Rezus

Rezus

Cześć. Wczoraj podmiana wody 20% w moim 220l netto. Zrobiłem przed podmiana test kh 7.0. Testy z dzis po4-0 ,no3-10, ph-8.2 ,kh-7.5. Zasolenie 1.025. Więcej testów nie mam. Widać jak byk ze kh ucieka, ale jeszcze chwilę to po obserwuje ponieważ wiarygodność testu na kh z saliferta w moich rękach jest nie pewna. No3 delikatnie w górę ale nie ukrywam ryby upasione. Karmię 3-4 razy dziennie, troszkę ograniczę . Muszę zacząć stosować pożywkę regularnie bo teraz stosuje Góra 2x w tyg bo nie pamiętam. Do zbiornika leje phyto mix 10kropli co drugi dzien, np pro i od wczoraj jod af. Doszlo też suche dla korali miękkich i lps z tropicala w granulkach. Calustra cały czas choruje i jest gorzej. Liczę na to ze ten jod jej pomoże.
Mam takie pytanie. Jak karmić tym suchym korale? Kruszyć granulki i podawac strzykawka do polipow czy jak?
bd7d8fd8eff29ea5eaafb8deac822c90.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Chciałbym również kupić korale. Zastanawiam się nad ricordea green/orange fluo i euphylia paraancora. Myślicie że dadzą sobie radę w zbiorniku. Temp zawsze 23-25. Swiece led 150w 15h(8h wschody/zachody) ale używam 2/3 mocy i 2x t5 actinik 39w 8h

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.