Skocz do zawartości

Historia edycji

Rezus

Rezus

Godzinę temu, Sagerrak1 napisał:

A jaką ty chcesz mieć konkurencję pokarmową dla bakterii? Chcesz żeby coś konkurowało z bakteriami, czy źle sformułowałeś myśl?

Chce żeby coś konkurowalo z np dino czy cyano wiem że dino czy cyjano również konsumuje chętnie węgiel Ale ta wojnę powinien wygrać silniejszy czyli bakterie na sterydach. Po przeczytaniu tego wątku zrozumiałem że jest to możliwe na przykładzie innych. Choć może źle to rozumiałem dlatego pomyślałem że zapytam by rozwiać wątpliwości. Leje soecial blend w sporych dawakch Ale szczerze to nie widzę żadnych rezultatów

Zrozumiałem to tak, że wódka jako pozywka namnaza bakterie które są konkurencją pokarmowa dla bakterii niższego szczebla

Rezus

Rezus

3 minuty temu, Sagerrak1 napisał:

A jaką ty chcesz mieć konkurencję pokarmową dla bakterii? Chcesz żeby coś konkurowało z bakteriami, czy źle sformułowałeś myśl?

Chce żeby coś konkurowalo z np dino czy cyano. Po przeczytaniu tego wątku zrozumiałem że jest to możliwe na przykładzie innych. Choć może źle to rozumiałem dlatego pomyślałem że zapytam by rozwiać wątpliwości. Leje soecial blend w sporych dawakch Ale szczerze to nie widzę żadnych rezultatów

Zrozumiałem to tak, że wódka jako pozywka namnaza bakterie które są konkurencją pokarmowa dla bakterii niższego szczebla

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.