Skocz do zawartości

Historia edycji

sweetdiazzz

sweetdiazzz

W dniu 26.04.2019 o 22:38, Nik@ napisał:

O jakiej ironii mowa? ;) To jest serio gąbka. Fakt, troszkę sobie zazartowałam z pytania "moze ktoś ma pomysl", ale odpowiedź, że to gąbka była szczera.   @Maelen nawet zidentyfikowala ją, co do gatunku.

Ja próbuję od niedawna kolekcjonowac gąbki, mam poki co z 10 gatunkow moze. To najbardziej prymitywne zwierzęta, a jednak bardzo ciekawe. Żyją na tej planecie od milionów lat, konktetne osobniki potrafią żyć setki lat. 

W akwariach niektóre ich gatunki potrafią być inwazyjne, zarastają  i duszą koralowce, ale ogólnie są to bardzo pożyteczne organizmy filtrujące. 

Ja próbuję je hodować w sumpie, bo w głównym akwarium coś słabo rosną. 

nie.... nie wyczułem typowej polskiej ironii :bump ;)) raczej żarcik ;) dziękuję tak podejrzewałem ale wolałem upewnić się u bardziej doświadczonych

sweetdiazzz

sweetdiazzz

W dniu 26.04.2019 o 22:38, Nik@ napisał:

O jakiej ironii mowa? ;) To jest serio gąbka. Fakt, troszkę sobie zazartowałam z pytania "moze ktoś ma pomysl", ale odpowiedź, że to gąbka była szczera.   @Maelen nawet zidentyfikowala ją, co do gatunku.

Ja próbuję od niedawna kolekcjonowac gąbki, mam poki co z 10 gatunkow moze. To najbardziej prymitywne zwierzęta, a jednak bardzo ciekawe. Żyją na tej planecie od milionów lat, konktetne osobniki potrafią żyć setki lat. 

W akwariach niektóre ich gatunki potrafią być inwazyjne, zarastają  i duszą koralowce, ale ogólnie są to bardzo pożyteczne organizmy filtrujące. 

Ja próbuję je hodować w sumpie, bo w głównym akwarium coś słabo rosną. 

nie.... nie wyczułem typowej polskiej ironii :bump ;)) raczej żarcik ;) dziękuję tak podejrzewałem ale wolałem upewnić się u bardziej doświadoczonych

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.