Dobra czaje masz rację nie mogę dać 10 paneli podnosząc V i W. Muszę z tych 5+ dokupić 1 ogarnąć temat. Myślałem ze to jak w akumulatorach ze podniosę sobie pojemność i napięcie. Spinając szeregowo i równolegle 10 paneli
Historia edycji
Dobra czaje masz rację nie mogę dać 10 paneli podnosząc V i W. Muszę z tych 5+ dokupić 1 ogarnąć temat. Myślałem ze to jak w akumulatorach ze podniosę sobie pojemność i napięcie.
Dobra czaje masz rację nie mogę dać 10 paneli podnosząc Vi W. Muszę z tych 5+ dokupić 1 ogarnąć temat
Dobra czaje masz rację nie mogę dać 10 paneli podnoaszac Vi W. Muszę z tych 5+ dokupić 1 ogarnąć temat
Dobra czaje masz rację nie mogę dać 10 paneli muszę z tych 5+ dokupić 1 ogarnąć temat
obecnie mam równolegle nie podnoszę napięcia tylko Waty więc nic nie spale napięcie z paneli jest 32V max masz na przykładzie baterii chciałem kolejne 5 paneli podłaczyć tak by waty były 1500 a volty podnieść do 64 nie podnosząc watów.
Dobra czaje masz rację nie mogę dać 10 paneli muszę z tych 5+ dokupić 1 ogarnąć temat
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.