Skocz do zawartości

Historia edycji

Sygen

Sygen

16 minut temu, Słony leszcz napisał:

Może przez potencjalnych klientów, którzy widząc napis "CREE" przestają zwracać uwagę na cokolwiek innego? Celem producenta nie jest robienie dobrego, czy tym bardziej taniego sprzętu, ale takiego, który będzie się dobrze sprzedawał oraz da się na nim jak najwięcej zarobić. A obecnie modne jest CREE.

Możesz spojrzeć na to inaczej. Markę wypracowali sobie właśnie na diodach power led, a nie na cree. Wniosek z tego prosty - nie są to złe diody.

Jak by nie były złe to nadal robili by na tych diodach a jednak zmienili 

Druga sprawa to kopałem się tutaj na tym forum z wieloma ludzmi zachwalającymi power ledy że to miód malina a po kilku miesiącach latach te osoby zmieniały na cree, pójdę nawet dalej że sam im robiłem lampy a trochę ich zmajstrowałem.Przerzucałem się również że pod ledami nie rosną spsy(cree) byłem krytykowany że się nie da bo tylko pod t5. Pewnie sporo osób czytało dawno temu moje przepychanki z niedowiarkami a później sami wieszali lampy led cree i chwalili że super,przykład z brzegu gdzie przepychałem się latami

 

Sygen

Sygen

15 minut temu, Słony leszcz napisał:

Może przez potencjalnych klientów, którzy widząc napis "CREE" przestają zwracać uwagę na cokolwiek innego? Celem producenta nie jest robienie dobrego, czy tym bardziej taniego sprzętu, ale takiego, który będzie się dobrze sprzedawał oraz da się na nim jak najwięcej zarobić. A obecnie modne jest CREE.

Możesz spojrzeć na to inaczej. Markę wypracowali sobie właśnie na diodach power led, a nie na cree. Wniosek z tego prosty - nie są to złe diody.

jak by nie były złe to nadal robili by na tych diodach a jednak zmienili 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.