Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

DI - Reaktor

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak napisales Rebciu , producent nawet tam podaje wydajnosc wkladu wzgledem wielkosci reaktora a iloscia zawartej w nim zywicy ...

i przykaldowo Reaktor o wysokosci 60 cm, 10 litrow zywicy , ma wydajnosc 1500 Litrow czysciutkiej wody , gdzie przy wysokosci reaktora 42 cm i 2 litrow zywicy tylko 300 litrow :] a mniejesze tanie kaniolki po 100 zeta :) , nie wiem ile tam idzie tego wkladu ale podejrzewam ze gora 1 litr , to wiadomo ze jesli ktos ma wiekszy baniak , podmieni kilka razy wode i moze zywice odrazu wymienic a najlepiej filtr na wiekszy :) o skutecznosci oczyszczania wody przez tak mala ilosc zywicy tez mozna by bylo podyskutowac :Dozingoff

W luzem sprzedawanej zywicy jest ulotka o je regeneracji , ale czy warto sobie glowe tym zawracac (?) zywica nie jest droga ... mam zamiar kiedys zadzwonic do go scia i sie troche cos wiencej na ten temat dowiedziec .

pozdr..


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanie fajne reaktorki widze tez maja , troche firme Korallin.de skopiowali :) ale cena jest calkiem okey , sama pompka Eheim`a to koszt polowy prawie reaktora :) za ta cene to prawde powiedziawszy juz lepszego chyba nigdzie nie znajdzie w sklepach :]

Kalkreaktor

tutaj Umkehrosmose`a tej firmy , maszynka jak ta lala :]

Umkehrosmose

tutaj puste kolumny bez wkaldow (Leersäulen) mysle ze bedzie mozna pomyslec i zrobic z tego Phosphat Filter .

Lehrsäule


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świr2, a skąd producent wie, jak czystą wodę masz za RO? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie liczyl przecietna krajowa zanieczysczen wody :) u mnie jest troche lepsza ta woda , to zywica pociagnie te pare litrow wiencej :) nie mniej jednak nie zwalnia mnie to od regularnej jej wymiany :D

pozdr..


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.