Skocz do zawartości

Historia edycji

joker

joker

Witam

Wczoraj przyjechało do mnie zamówienie ze sklepu między innymi dwa polipy Zoanthus King Midas polipy są o połowę mniejsze od zoanthósów mało polipowych które posiadam i brak koloru żółtego i fioletowego problem zgłosiłem do sklepu ale dostałem odpowiedź że są  mało polipowe i osiągają około 3 mm choć w internecie znalazłem informację że wymiary ich są 4-6mm oglądałem różne zdjęcia tej odmiany i te które dostałem jak dla mnie za cholerę ich nie przypominają. Dodałem zdjęcie z dwoma polipami na podstawce które wczoraj przyjechały i obok mało polipowy zonthus który mam w akwarium.

Jest szansa że coś z nich będzie ?

P10407480.jpg

joker

joker

Witam

Wczoraj przyjechało do mnie zamówienie ze sklepu między innymi dwa polipy Zoanthus King Midas polipy są o połowę mniejsze od zoanthósów mało polipowych które posiadam i brak koloru żółtego i fioletowego problem zgłosiłem do sklepu ale dostałem odpowiedź że są  mało polipowe i osiągają około 3 mm choć w internecie znalazłem informację że wymiary ich są 4-6mm oglądałem różne zdjęcia tej odmiany i te które dostałem jak dla mnie za cholerę ich nie przypominają. Dodałem zdjęcie z dwoma polipami które wczoraj przyjechały i obok mało polipowy zonthus który mam w akwarium.

Jest szansa że coś z nich będzie ?

P10407480.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.