Skocz do zawartości

Historia edycji

spirou

spirou

Mam problem,

z miesiąc to już trwa i nie mogę się z tym uporać,

3 kolonie zoa wielkości otwartej męskiej dłoni każda, wszystkie pozamykane, marnieją, chodzą po nich różowe, fluo, twarde robaczki

https://photos.app.goo.gl/mfFhUd9q3fTLWXkH8

Na jednym z filmów widać jak ciało ich pobłyskuje. na jednym ze zdjęć widać wydaje się ich jajka złożone na zoa.

Niestety oba kawałki skały mają z 50x50x50cm i nie za bardzo jest jak je wyjąć i dipowac,

w akwarium jest Chełmon, mandaryn wspaniały (oczywiście masa innych ryb które się nimi nie interesują), wpuściłem C.Chrysus, nie zainteresował się nimi, podobnie jak rozdymka C.Valentini.

Czy macie pomysł co to jest ?

Za namową kolegi - myślałem że to Red Bugs które nękają nie raz Akry, leczyłem 2x Milprazonem, za drugim razem nawet podwójna dawka, ale nie pomogło ani trochę.

 

Macie jakiś pomysł co to i co poradzić?

Pozostałe korale nie tknięte, ok, robaki znajdzie się w całym akwa, ale skupiły się na tych zoa - co ciekawe tylko tych wielko polipowych, bo np. Rasta, albo LA są nie tknięte.

spirou

spirou

Mam problem,

z miesiąc to już trwa i nie mogę się z tym uporać,

3 kolonie zoa wielkości otwartej męskiej dłoni każda, wszystkie pozamykane, marnieją, chodzą po nich różowe, fluo, twarde robaczki

https://photos.app.goo.gl/mfFhUd9q3fTLWXkH8

Na jednym z filmów widać jak ciało ich pobłyskuje.

Niestety oba kawałki skały mają z 50x50x50cm i nie za bardzo jest jak je wyjąć i dipowac,

w akwarium jest Chełmon, mandaryn wspaniały (oczywiście masa innych ryb które się nimi nie interesują), wpuściłem C.Chrysus, nie zainteresował się nimi.

Czy macie pomysł co to jest ?

Za namową kolegi - myślałem że to Red Bugs które nękają nie raz Akry, leczyłem 2x Milprazonem, za drugim razem nawet podwójna dawka, ale nie pomogło.

 

Macie jakiś pomysł co to i co poradzić?

Pozostałe korale nie tknięte, ok, robaki znajdzie się w całym akwa, ale skupiły się na tych zoa - co ciekawe tylko tych wielko polipowych, bo np. Rasta, albo LA są nie tknięte.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.