Skocz do zawartości

Historia edycji

Panoramiks200

Panoramiks200

Wszystkie poszły. Darek bez pomp już sytuacja opanowana. Ok 10 podmian po 13% i chyba 3 po 30% w ciągu półtora miesiąca.  Przecież nie mogłem czekać na wyniki jak akwarium leciało. Obecnie cyny brak i parametry poza jodem książkowe wg icp tritona.

Z tego co wiem to taka własna próba testów icpnie znaczy nic przy sprawie. Musi być wynik na papierku z akredytacją. To co proponujesz ma ręce i nogi, ale dla udowodnienia samemu sobie. Jeden wirnik rozwaliłem by sprawdzić o co chodzi. Dwie 250 i jedna 150 są na testach. Plują żelazem na pewno. Dziś będę tam dzwonił czy coś wiadomo.

Panoramiks200

Panoramiks200

Wszystkie poszły. Darek bez pomp już sytuacja opanowana. Ok 10 podmian po 13% i chyba 3 po 30% w ciągu półtora miesiąca.  Przecież nie mogłem czekać na wyniki jak akwarium leciało. Obecnie cyny brak i parametry poza jodem książkowe wg icp tritona 

Panoramiks200

Panoramiks200

Wszystkie poszły. Darek bez pomp już sytuacja opanowana. Ok 10 podmian po 13% i chyba 3 po 30% w ciągu półtora miesiąca.  Przecież nie mogłem czekać na wyniki jak akwarium leciało. Obecnie cyny brak i parametry poza jodem książkowe wg ich tritona 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.