Skocz do zawartości

Historia edycji

Blues

Blues

Parametry na dzisiaj :  

Akwarium nadal zielono-brązowe i tu mam do was pytanie czy powinienem coś z tym zrobić czy czekać bo z tego co czytałem to mam zły współczynnik Redfielda,za mało fosforanów albo jeszcze za dużo azotanów,dodać trochę fosforanów?Wyszorować skałę ?Czy jeszcze nic nie robić,czekać?

Przepraszam ale coś ten zapis strasznie mi się rozwalił po edycji i nie mogę go poskładać cały czas wraca do takiej rozwalonej formy:banghead

NO2 =0

NO3 =5

PO4 0

KH +7,3

Blues

Blues

Parametry na dzisiaj :  

NO2 =0                                                                                                                                                                                                                                                                                          NO3 = 5 (spadek z prawie 25  )                                                                                                                                                                                                                                                 PO4  trudno powiedzieć wydaje mi się że mniej niż 0,03 ale trochę więcej niż 0 (spadek z 0,03)                                                                                                                               KH troszkę spadło  z 7,4 do 7,3                                                                                                                                                                                                                                                         

Akwarium nadal zielono-brązowe i tu mam do was pytanie czy powinienem coś z tym zrobić czy czekać bo z tego co czytałem to mam zły współczynnik Redfielda,za mało fosforanów albo jeszcze za dużo azotanów,dodać trochę fosforanów?Wyszorować skałę ?Czy jeszcze nic nie robić,czekać?

Przepraszam ale coś ten zapis strasznie mi się rozwalił po edycji i nie mogę go poskładać cały czas wraca do takiej rozwalonej formy:banghead

NO2 =0

NO3 =5

PO4 0

KH +7,3

Blues

Blues

Parametry na dzisiaj :  

NO2 =0                                                                                                                                                                                                                                                                                          NO3 = 5 (spadek z prawie 25  )                                                                                                                                                                                                                                                 PO4  trudno powiedzieć wydaje mi się że mniej niż 0,03 ale trochę więcej niż 0 (spadek z 0,03)                                                                                                                               KH troszkę spadło  z 7,4 do 7,3                                                                                                                                                                                                                                                         

Akwarium nadal zielono-brązowe i tu mam do was pytanie czy powinienem coś z tym zrobić czy czekać bo z tego co czytałem to mam zły współczynnik Redfielda,za mało fosforanów albo jeszcze za dużo azotanów,dodać trochę fosforanów?Wyszorować skałę ?Czy jeszcze nic nie robić,czekać?

Przepraszam ale coś ten zapis strasznie mi się rozwalił po edycji i nie mogę go poskładać cały czas wraca do takiej rozwalonej formy:banghead

Blues

Blues

Parametry na dzisiaj :                                                                                                                                                                                                                                                             NO2 =0                                                                                                                                                                                                                                                                                          NO3 = 5 (spadek z prawie 25  )                                                                                                                                                                                                                                                 PO4  trudno powiedzieć wydaje mi się że mniej niż 0,03 ale trochę więcej niż 0 (spadek z 0,03)                                                                                                                               KH troszkę spadło  z 7,4 do 7,3

Akwarium nadal zielono-brązowe i tu mam do was pytanie czy powinienem coś z tym zrobić czy czekać bo z tego co czytałem to mam zły współczynnik Redfielda,za mało fosforanów albo jeszcze za dużo azotanów,dodać trochę fosforanów?Wyszorować skałę ?Czy jeszcze nic nie robić,czekać?

 

Blues

Blues

Parametry na dzisiaj :                                                                                                                                                                                                                                                                 NO2 =0                                                                                                                                                                                                                                                                                          NO3 = 5 (spadek z prawie 25  )                                                                                                                                                                                                                                                 PO4  trudno powiedzieć wydaje mi się że mniej niż 0,03 ale trochę więcej niż 0 (spadek z 0,03)                                                                                                                               KH troszkę spadło  z 7,4 do 7,3

Akwarium nadal zielono-brązowe i tu mam do was pytanie czy powinienem coś z tym zrobić czy czekać bo z tego co czytałem to mam zły współczynnik Redfielda,za mało fosforanów albo jeszcze za dużo azotanów,dodać trochę fosforanów?Wyszorować skałę ?Czy jeszcze nic nie robić,czekać?

 

Blues

Blues

Parametry na dzisiaj :                                                                                                                                                                                                                                                                                                        NO2 =0                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                NO3 = 5 (spadek z prawie 25  )                                                                                                                                                                                                                                                                                        PO4  trudno powiedzieć wydaje mi się że mniej niż 0,03 ale trochę więcej niż 0 (spadek z 0,03)                                                                                                                                                                      KH troszkę spadło  z 7,4 do 7,3

Akwarium nadal zielono-brązowe i tu mam do was pytanie czy powinienem coś z tym zrobić czy czekać bo z tego co czytałem to mam zły współczynnik Redfielda,za mało fosforanów albo jeszcze za dużo azotanów,dodać trochę fosforanów?Wyszorować skałę ?Czy jeszcze nic nie robić,czekać?

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.