Skocz do zawartości

Historia edycji

Guban88ok3m

Guban88ok3m

14 godzin temu, Sagerrak1 napisał:

No to nie mamy prześwietlenia. Sporo jest tematów na Reef central o wyblakłych acanach. W większości przyczyna nieznana, prędzej parametry niż światło. Daj jej czas póki nie traci tkanki jest ok. Moja straciła całą barwę i zaczęła cofać tkankę, spisana na straty poszła w ciemniejsze i o małej cyrkulacji i było dalej słabo. Wstawiłem ostatecznie w średnią cyrkulację i z dnia na dzień zaczęło się poprawiać.

Na pewno cyrkulacja nie była jedyną przyczyną, chemia też

Mogłem je dobić przez 0 fosorany ? Wg saliferta miałem 0 dlatego wkład wyjąłem z filtra teraz mam sam wegiel chce zobaczyć jak zareagują korale jak będzie troszkę fosforanu , później włożę wkład żeby utrzymać nie 0 ale trochę więcej . Ogólnie gdzies czytałem że dla lps nie wskazane tak niskie 

Guban88ok3m

Guban88ok3m

14 godzin temu, Sagerrak1 napisał:

No to nie mamy prześwietlenia. Sporo jest tematów na Reef central o wyblakłych acanach. W większości przyczyna nieznana, prędzej parametry niż światło. Daj jej czas póki nie traci tkanki jest ok. Moja straciła całą barwę i zaczęła cofać tkankę, spisana na straty poszła w ciemniejsze i o małej cyrkulacji i było dalej słabo. Wstawiłem ostatecznie w średnią cyrkulację i z dnia na dzień zaczęło się poprawiać.

Na pewno cyrkulacja nie była jedyną przyczyną, chemia też

Mogłem je dobić przez 0 fosorany ? Wg saliferta miałem 0 dlatego wkład wyjąłem z filtra teraz mam sam wegiel chce zobaczyć jak zareagują korale jak będzie troszkę fosforanu , później włożę wkład żeby utrzymać nie 0 ale trochę więcej 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.