Skocz do zawartości

Historia edycji

barto125

barto125

Mały update, dawno nic nie wrzucałem, ale akwarium cały czas żyje i ma się dobrze.

Przede wszystkim pozbyłem się Acrossoty, rzeczywiście to cholerstwo się szybko rozrasta, ale chyba nie wróci, od prawie 2 miesięcy nie ma jej.
A ze strat nieplanowanych niestety euphylia padła, podejrzewam przyczynił się do niej krab który co chwilę ją zrzucał...
Zacząłem dozować bakterie microbe lift specjal blend, chyba dają radę, glony jakieś tam rosną, ale tragedii nie ma.
Do komina trafił Sera silocate, raz w tygodniu dozuję również AF amino Mix 100% i AF vitality 100%.

Z nowości, to do oświetlenia dołożyłem 2x T5 i pompę obiegową wymieniłem na DCS 3000

Tak to wygląda:
OaXUaGK.jpg 

Wpadło też kilka nowych korali:

Capnela i Sinularia:

PSYVGl6.jpg 

Anthelia:
M1ZbcNm.jpg 

Kolejna szczepka Briareum:
zqZJLCD.jpg 

Xenia:
egWUukB.jpg 

i Discosoma

rz0bEJJ.jpg 

Quadri jak widać też dobrze się trzyma.

UqIanOU.jpg

Z życia doszedł jescze mitrax i krewetka czyszcząca:
2VvlRgX.jpg 

A z rzeczy technicznych, automatyczna dolewka DIY ze zbiornikiem 30l:
wyFS1JJ.jpg 

I również popełniłem uchwyt na watę do filtracji: (proszę nie patrzeć na brzydki wąż, tylko tymczasowo jest)
c42oChR.jpg 

W planach na najbliższy czas zajęcie się oświetleniem, wygląda to tak, prowizorka totalna:
fFCewfN.jpg 

Docelowo zetalighty wywalam, robię belkę led DIY i zamykam wszystko w jednej obudowie.
 

PS. Gdyby ktoś z okolic chciał się podzielić jakimś łatwym życiem to chętnie przyjmę :)

barto125

barto125

Mały update, dawno nic nie wrzucałem, ale akwarium cały czas żyje i ma się dobrze.

Przede wszystkim pozbyłem się Acrossoty, rzeczywiście to cholerstwo się szybko rozrasta, ale chyba nie wróci, od prawie 2 miesięcy nie ma jej.
A ze strat nieplanowanych niestety euphylia padła, podejrzewam przyczynił się do niej krab który co chwilę ją zrzucał...
Zacząłem dozować bakterie microbe lift specjal blend, chyba dają radę, glony jakieś tam rosną, ale tragedii nie ma.
Do komina trafił Sera silocate, raz w tygodniu dozuję również AF amino Mix 100% i AF vitality 100%.

Z nowości, to do oświetlenia dołożyłem 2x T5 i pompę obiegową wymieniłem na DCS 3000

Tak to wygląda:
OaXUaGK.jpg 

Wpadło też kilka nowych korali:

Capnela i Sinularia:

PSYVGl6.jpg 

Anthelia:
M1ZbcNm.jpg 

Kolejna szczepka Briareum:
zqZJLCD.jpg 

Xenia:
egWUukB.jpg 

i Discosoma

rz0bEJJ.jpg 

Quadri jak widać też dobrze się trzyma.

Z życia doszedł jescze mitrax i krewetka czyszcząca:
2VvlRgX.jpg 

A z rzeczy technicznych, automatyczna dolewka DIY ze zbiornikiem 30l:
wyFS1JJ.jpg 

I również popełniłem uchwyt na watę do filtracji: (proszę nie patrzeć na brzydki wąż, tylko tymczasowo jest)
c42oChR.jpg 

W planach na najbliższy czas zajęcie się oświetleniem, wygląda to tak, prowizorka totalna:
fFCewfN.jpg 

Docelowo zetalighty wywalam, robię belkę led DIY i zamykam wszystko w jednej obudowie.
 

PS. Gdyby ktoś z okolic chciał się podzielić jakimś łatwym życiem to chętnie przyjmę :)

barto125

barto125

Mały update, dawno nic nie wrzucałem, ale akwarium cały czas żyje i ma się dobrze.

Przede wszystkim pozbyłem się Acrossoty, rzeczywiście to cholerstwo się szybko rozrasta, ale chyba nie wróci, od prawie 2 miesięcy nie ma jej.
A ze strat nieplanowanych niestety euphylia padła, podejrzewam przyczynił się do niej krab który co chwilę ją zrzucał...
Zacząłem dozować bakterie microbe lift specjal blend, chyba dają radę, glony jakieś tam rosną, ale tragedii nie ma.
Do komina trafił Sera silocate, raz w tygodniu dozuję również AF amino Mix 100% i AF vitality 100%.

Z nowości, to do oświetlenia dołożyłem 2x T5 i pompę obiegową wymieniłem na DCS 3000

Tak to wygląda:
OaXUaGK.jpg 

Wpadło też kilka nowych korali:

Capnela i Sinularia:

PSYVGl6.jpg 

Anthelia:
M1ZbcNm.jpg 

Kolejna szczepka Briareum:
zqZJLCD.jpg 

Xenia:
egWUukB.jpg 

i Discosoma

rz0bEJJ.jpg 

Quadri jak widać też dobrze się trzyma.

Z życia doszedł jescze mitrax i krewetka czyszcząca:
2VvlRgX.jpg 

A z rzeczy technicznych, automatyczna dolewka DIY ze zbiornikiem 30l:
wyFS1JJ.jpg 

I również popełniłem uchwyt na watę do filtracji: (proszę nie patrzeć na brzydki wąż, tylko tymczasowo jest)
c42oChR.jpg 

W planach na najbliższy czas zajęcie się oświetleniem, wygląda to tak, prowizorka totalna:
fFCewfN.jpg 

Docelowo zetalighty wywalam, robię belkę led DIY i zamykam wszystko w jednej obudowie.
 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.