Skocz do zawartości

Historia edycji

Guban88ok3m

Guban88ok3m

26 minut temu, Iceberg napisał:

Hej...

Mialem zalozyc taki temat, gdyz ostatnio sporo sie nad tym zastanawialem a przeciez logicznie rzecz biorac, jezeli dana firma eksperymentuje, dopieszcza, bada parametry i wplyw produktow na kondycje korali i ryb, robi to na swoich  na swoich produktach by uzyskac najlepszy efekt, ktory jest mieszanka tej firmy...

Mnie zainteresowal Tropic Marine, od kiedy uzylem ich soli a sledzac TM, widze ze ostatnio wypuscili pare nowych soli...

Jezeli ktos "jedzie" na ich produktach to z checia poczytam opinie...

 

Ja właśnie zacząłem od af i mam sól probiotyczna w sumie przez moją pomyłkę i jednak twierdzenie że za bogata sól na pocztaek może być jest trafne . Mi wywalało szyby mega codziennie na poczatku jak miałem same miękkie czyscilem po kilku godzinach znowu osad , a co się doczytałem ona jest tak bogata w mikro czy makro że nie miało co tego konsumować. Teraz gdy moja obsada zwiększyła się do ok 18 korali akwa działa 4 miesiąc szyby przestają osądzać się już zapotrzebowanie wzrosło . Nawet miałem starty i mam na pół żywego korala więc pewnie na coś mega wzrosło zapotrzebowanie albo poprostu ten typ tak ma heh. Mam nadzieję że wróci do "żywych " a mój temat wiąże się z tym że mam test icp i ciekawe co pokażą wyniki w przypuszczam że na pewno czegoś będzie brakło także chciałem wiedzieć czy mam się skupić typowo na af czy jak znajdzie się np jod brom czy sttont jakaś fajną mieesznaka z innej firmy czy można brać . Ale zostaje przy af. A jeszcze jedno Mg Ca kH stałe non stop stawiam na coś właśnie z tych jod potas stront itp. sam jestem ciekaw wyników icp

Guban88ok3m

Guban88ok3m

17 minut temu, Iceberg napisał:

Hej...

Mialem zalozyc taki temat, gdyz ostatnio sporo sie nad tym zastanawialem a przeciez logicznie rzecz biorac, jezeli dana firma eksperymentuje, dopieszcza, bada parametry i wplyw produktow na kondycje korali i ryb, robi to na swoich  na swoich produktach by uzyskac najlepszy efekt, ktory jest mieszanka tej firmy...

Mnie zainteresowal Tropic Marine, od kiedy uzylem ich soli a sledzac TM, widze ze ostatnio wypuscili pare nowych soli...

Jezeli ktos "jedzie" na ich produktach to z checia poczytam opinie...

 

Ja właśnie zacząłem od af i mam sól probiotyczna w sumie przez moją pomyłkę i jednak twierdzenie że za bogata sól na pocztaek może być jest trafne . Mi wywalało szyby mega codziennie na poczatku jak miałem same miękkie czyscilem po kilku godzinach znowu osad , a co się doczytałem ona jest tak bogata w mikro czy makro że nie miało co tego konsumować. Teraz gdy moja obsada zwiększyła się do ok 18 korali akwa działa 4 miesiąc szyby przestają osądzać się już zapotrzebowanie wzrosło . Nawet miałem starty i mam na pół żywego korala więc pewnie na coś mega wzrosło zapotrzebowanie albo poprostu ten typ tak ma heh. Mam nadzieję że wróci do "żywych " a mój temat wiąże się z tym że mam test icp i ciekawe co pokażą wyniki w przypuszczam że na pewno czegoś będzie brakło także chciałem wiedzieć czy mam się skupić typowo na af czy jak znajdzie się np jod brom czy sttont jakaś fajną mieesznaka z innej firmy czy można brać . Ale zostaje przy af.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.