Skocz do zawartości
LUK4344

znowu woda

Rekomendowane odpowiedzi

może niktórych z wa rozśmiesze ale facet od którego kupiłem baniaczek twierdził że lał do neigo wodę ze studni głębinowej.

co wy na to?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówił z jakim efektem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie pytałem, ale chyba nie dlatego zrezygnował z morszczyzny


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele zależy od tego, czego się oczekuje. Qbab, leje kranówę, żeby w glonach było więcej jedzenia dla zwierzaków (chyba). Mam dwa akwaria i w jednym (20 litrów)często robię dolewkę z kranówki bo nie mam pod ręką RO i dzięki odpieniaczowi jest ok. Wszystko jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs, dolej kranówkę z wodociągu północnego w Warszawie, gwarantuje że efekt będzie "zaskakujący".

Z kranówką jednym się udaje innym nie.

Osobiście stosuje RO/DI aby w razie jakiś problemów wiedzieć, że wina nie leży po stronie wody i przyczyn trzeba szukać gdzie indziej.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz 7 lat temu przeszedlem na wode z RO nawet do slodkiego i preparowalem ja przy pomocy odpowiednich soli od zera.

Zrobilem dolewke 1,5 litra wody do baniaka 100l padla wtedy praktycznie cala obsada i o dziwo przetrwala ikre kiryskow. urodzily sie mutanty gotowe do rozrodu juz po 4 miesiacach.

dodam ze nie mieszkam w Stolicy, tylko na glebokiej wsi :)

Widzialem kiedys w ksiazce wrecz zalecenie zeby dodawac czesc wody z kranu bo sie dostarczy dodatkowe mikroelementy, ktorych nie ma w mieszankach soli robionych fabrycznie. Nie stosuje sie do tej porady (zdaje sie Dankina) i baniak jakos tam funkcjonuje juz od 3,5 roku z malymi excesami wynikajacymi albo z planowej przeprowadzki (bez strat wlasnych) albo z nieplanowanego wypompowania prawie calej wody w nocy (tez bez strat wlasnych ale to ocenie dopiero za kilka tygodni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee mało śmieszne, w końcu woda wodzie nie równa...jak i studnia studni...

Śmieszna to była opowieść o tym jak ktoś chyba na niemieckim forum leczył z kropek zebrasomę...:haha


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewa :

... w końcu woda wodzie nie równa...jak i studnia studni...

Piotr Jan Rogalski :

gwarantuje że efekt będzie "zaskakujący"

Dokładnie tak jak piszecie gdybyśmy użyli naszej kranówki (45ppm NO3) efekt był by więcej niż zaskakujący :wink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.