Skocz do zawartości

Historia edycji

Liquidator

Liquidator

Hej,

 

Moze ktos bedzie wiedzial co sie stalo z moja goniopora. Chcialem zrobic post mortem. Wczoraj rano zauwazylem ze kawalek goniory przez noc mocno zbrazowialo i w tym miejscu nie ma juz polipow. Dzis rano jest juz praktycznie cala brazowa. Zastanawia mnie czy to moze byc jakas choroba. Inne korale maja sie dobrze i nic sie nie dzieje. Obsade mam mieszana. Goniopore mam u siebie od ponad roku i nic sie nie dzialo. Zalaczam zdjecie.

 

Parametry w akwa:

CA - 420

KH - 8

MG - 1250

no3 - 5

PH - 8.

C7CD12CF-5DE0-4BD7-A873-71188D3DB814.jpeg

Liquidator

Liquidator

Hej,

 

Moze ktos bedzie wiedzial co sie stalo z moja goniopora. Chcialem zrobic post mortem. Wczoraj rano zauwazylem ze kawalek goniory przez noc mocno zbrazowialo i w tym miejscu nie ma juz polipow. Dzis rano jest juz praktycznie cala brazowa. Zastanawia mnie czy to moze byc jakas choroba. Inne korale maja sie dobrze i nic sie nie dzieje. Obsade mam mieszana. Zalaczam zdjecie.

 

Parametry w akwa:

CA - 420

KH - 8

MG - 1250

no3 - 5

PH - 8.

C7CD12CF-5DE0-4BD7-A873-71188D3DB814.jpeg

Liquidator

Liquidator

Hej,

 

Moze ktos bedzie wiedzial o co co sie stalo z moja goniopora. Chcialem zrobic post mortem. Wczoraj rano zauwazylem ze kwalek goniory przez noc mocno zbrazowialo i w tym miejscu nie ma juz polipow. Dzis rano jest juz praktycznie cala brazowa. Zastanawia mnie czy to moze byc jakas choroba. Inne korale maja sie dobrze i nic sie nie dzieje. Obsade mam mieszana. Zalaczam zdjecie.

 

Parametry w akwa:

CA - 420

KH - 8

MG - 1250

no3 - 5

PH - 8.

C7CD12CF-5DE0-4BD7-A873-71188D3DB814.jpeg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.