Skocz do zawartości
Raffy

Oddam Chelmona rostratusa

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w tytule, odbiór osobisty

real fotki poniżej


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raffy czemu sie pozbywasz rybencji????????????????czyżby jakieś szkody robiła w akwa?


275L-(110x50x50)cyrkulacja 2xmarea. obiegowa OR 3500,odpieniek-?, mixer i reaktor-?lub grotech :) , o?wtlenie 8xT5 -ATIpół na pół,planowane 40 kg skały, sump 60x40x40 - 96L , reszta dojdzie z czasem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jestem zainteresowany

pozdrawiam


650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelmon nie je pokarmów zastępczych, jak komuś uda sie go nakłonić do żarcia to będzie mieć świetną rybke za free no i ja też z tego będę sie cieszyć:) podobno Garlic daje dobre efekty ale kosztuje 300zł...

mój telefon-515424542 Vnik dzwoń i sie dogadujemy

Pzdr.


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Raffy a w takich rozmiarach ją kupiłeś ?, ja swojego Chelmona kupiłem jak najmiejszego łatwo go wtedy nauczyć do nowego pokarmu. Po dwóch tygodniach je u mnie wszystko od suchego do mrożonego.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie aktualne

kolega Vnik zarezerwował

Roman Rożek- to jest mój drugi, wcześniej miałem takiego brzdąca ale padł z głodu


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurka ja juz widiałem kilka chelmonów co jadły ale raczej małę byłu:)


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelmonki bardzo chętnie jedzą WODZIENIA. Mój zaczął od tego pokarmu a później zaczął z ochotą przyjmować kryla a w szczególności artemię. Wodzień jest pokarmem , który pływa na powierzchni wody i z tego powodu nie zostaje błyskawicznie skonsumowany przez inne ryby , co daje możliwość powolnemu Chelmonowi na spokojne jego przyswajanie. Spróbuj go nakarmić tym pokarmem. Może mu i u Ciebie posmakuje (a sposób ten wypróbowało również z sukcesem kilku moich znajomych). Sugerował bym cały czas podawać wodzienia nawet i wtedy gdy już zacznie przyjmować inny pokarm. Mój mimo to , że chętnie spożywa artemię , to dopiero po wodzieniu (którego to je zdecydowanie najwięcej) wygląda na najedzonego. Z moich obserwacji wynika , że nie ma tu znaczenia wiek ryby. Widziałem w ten sposób przyzwyczajane do jedzenia osobniki młodziutkie jak i już chyba dosyć dorosłe , mające około 9-10 cm wielkości. Życzę powodzenia. Szkoda się pozbywać tak wspaniałej rybki! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.