Skocz do zawartości

Historia edycji

prezydent

prezydent

Witam wszystkich, 

Z tej strony Tomek. Jako, że jestem paroletnim pasjonatem akwarii rafowych i tego co pod powierzchnią wody postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma zdjęciami z mojej wyprawy na samo południe Włoch. A jak sami wiemy, nawet Morze Śródziemne potrafi zaskakiwać. Mnie jego urok zachwycił szczególnie po zachodniej stronie regionu Pugli. Tam woda jest kryształowa. 

Jako, że aktualnie przebywam na oddziale w szpitalu nie mam za dużej możliwości w wyborze zdjęć i ich obróbce, ale coś zaraz się pojawi poniżej. 

Jeśli ktoś ma instagram i oczywiście dobrą wolę to zapraszam zaobserwować mnie właśnie tam pod nickiem: tomczyslav

Tam zdjęcia są lepszej jakości itp itd :

A im więcej osób tym fajniej :) enjoy

Pozdrawiam 

Tomek

 

IMG-20190729-120134-475.jpg

2016-0109-001242-028.jpg

prezydent

prezydent

Witam wszystkich, 

Z tej strony Tomek. Jako, że jestem paroletnim pasjonatem akwarii rafowych i tego co pod powierzchnią wody postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma zdjęciami z mojej wyprawy na samo południe Włoch. A jak sami wiemy, nawet Morze Śródziemne potrafi zaskakiwać. Mnie jego urok zachwycił szczególnie po zachodniej stronie regionu Pugli. Tam woda jest kryształowa. 

Jako, że aktualnie przebywam na oddziale w szpitalu nie mam za dużej możliwości w wyborze zdjęć i ich obróbce, ale coś zaraz się pojawi poniżej. 

Jeśli ktoś ma instagram i oczywiście dobrą wolę to zapraszam zaobserwować mnie właśnie tam pod nickiem: tomczyslav

Tam zdjęcia są lepszej jakości itp itd :

A im więcej osób tym fajniej :) enjoy

Pozdrawiam 

Tomek

 

IMG-20190729-120134-475.jpg

prezydent

prezydent

Witam wszystkich, 

Z tej strony Tomek. Jako, że jestem paroletnim pasjonatem akwarii rafowych i tego co pod powierzchnią wody postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma zdjęciami z mojej wyprawy na samo południe Włoch. A jak sami wiemy, nawet Morze Śródziemne potrafi zaskakiwać. Mnie jego urok zachwycił szczególnie po zachodniej stronie regionu Pugli. Tam woda jest kryształowa. 

Jako, że aktualnie przebywam na oddziale w szpitalu nie mam za dużej możliwości w wyborze zdjęć i ich obróbce, ale coś zaraz się pojawi poniżej. 

Jeśli ktoś ma instagram i oczywiście dobrą wolę to zapraszam zaobserwować mnie właśnie tam pod nickiem: tomczyslav

Tam zdjęcia są lepszej jakości itp itd :

A im więcej osób tym fajniej :) enjoy

Pozdrawiam 

Tomek

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.