Skocz do zawartości
DANIVICI

OLSZTYN

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

SZUKAM W OLSZTYNIE OSOBY KTÓRA MA POJECIE ODNOŚNIE AKWARYSTYKI MORSKIEJ BARDZO PILNE!!!!

DZIĘKI


Posiadam 900 litrów słonej wody:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej i szybciej napisać na pw do osób z listy: http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=8055&n=last#bottom

i wyjaśnić o co chodzi, długo nie szukałam, a znalazłam conajmniej dwie osoby, które są z okolicy, którą podajesz i na pewno mają "pojęcie odnośnie...".

Ja bym tak zrobiła, zamiast drzeć się na forum i to w dwóch miejscach na raz ... Ale może to ja jestem inna - nie wiem...

edit: *trzech miejscach...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I prosiłbym o wyłączenie CapsLocka, nie ładnie tak już w czwartym poście krzyczeć na nas.


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co racja to racja. A tak poza tym to swego czasu mieszkałem w Olsztynie. Piękne miasto, takie spokojne :))) Nie ma sie co denerwować w końcu akwarystyka ma ludzi relaxować i wyciszać no nie.


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde!

Mam sluchawki na uszach, a OLSZTYN az tu slysze!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nadwrażliwców

Niemiałem zamiaru na nikogo krzyczeć!!! a zamiast sie czepiać odpisz jak masz cos do napisania albo pomiń ten post

chyba za druzo spędzacie czasu na chatach albo nadmiar wolnego czasu :)

dla mnie pisanie czy z malej czy dużej litery nie ma znaczenia!!! w końcu to tez po polsku

ale jak ma to tak bardzo duże znaczenie dla was postaram się pisać z malej

pozdrawiam


Posiadam 900 litrów słonej wody:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olsztyn nadal jest piekny i robi sie piekniejszy :)

pozdrawiam


Posiadam 900 litrów słonej wody:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No słyszałem słyszałek że pieknieje. Kurcze chyba latem bede sie musiał wybrać na wycieczka. Hmm ciekwa jak na Kortowie, pewnie super jak zawsze wiosna. Dziewczyny łądne, park , jezioro no i Kortowaiada, czego chcieć wiecej :-)

A co sie tyczy spraw akwarystyki morskiej, to bardzo cie prosze korzystaj z opcji "szukaj"

Wielu ludzi ostatnio zaczyna tu tematy, które istnija na tym forum już naprawde od kilku lat. Wiem bo jestem na tym forum już od ... kurcze nie pamiętam kidy. I jak ktoś pyta jaki odpieniacz do... albo ile wapnia powinno być w baniaku, albo czy dawać węgiel , albo jakie ryby do ... itd. to już mnie krew zalewa.

Panie i panowie, jakis czas temu to forum było widącą stroną o akwarystyce morskiej w tym kraju. Nie obnizajcie jej rangi pisząc posty które są w archiwum wyczerpane już na maxa. Troszke chęci chociaż do przegladnięcia archiwum , naprawde. Jak sie chce być akwarystą, a zwłaszcza morskim to trzeba choc odrobine czasu poswięcić na edukacje w tej dziedzinie.

pozdrawiam

życze pięknej rafy i rozmnozenia pokolców :-)


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomasz Młot - Kwidzyn :

Nie obnizajcie jej rangi pisząc posty które są w archiwum wyczerpane już na maxa. Troszke chęci chociaż do przegladnięcia archiwum , naprawde. Jak sie chce być akwarystą, a zwłaszcza morskim to trzeba choc odrobine czasu poswięcić na edukacje w tej dziedzinie.

Będzie, że się czepiam, ale jest okazja :) Korzystajcie też czasem ze słowników, lub innych metod poprawiania błędów lub po prostu przeczytajcie co napisaliście zanim to wyślecie. W końcu to nie forum o dys...i nie trzeba się popisywać...

W nawiązaniu do słów Tomasza, trzymajmy tu jakiś poziom! :yes

Żeby nie było całkiem OT, podoba mi się i lubię zarówno Olsztyn jak i Wolsztyn :D

Edit: U lala nie myślałam nigdy, że mój 5setny post będę pisała o takich przyziemnych rzeczach... :D


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewa - faktycznie sie czepiasz :)

Ale masz racje ... hmmmm będe musiał czytać te posty przed wysłaniem.

pozdrawiam


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz,

a korzystając z Firefox`a będziesz miał od razu podkreślanie błędów :)

Strona wygląda gorzej niż pod IE, ale ten słownik .... poezja :D

Już nie edytuję postów z powodu zauważonych błędów :D

@DANIVICI

owszem, i to po polsku i to.

Czy "rz" czy "ż", "u" czy "ó" czyta się tak samo :D

Wielkie czy małe litery - też czyta się tak samo - ale co innego oznaczają :D


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.