Skocz do zawartości

Historia edycji

greg79

greg79

Forum to forum w tym również możliwość wymiany jeśli ktoś zaczyna blokować pewne tematy, w tym przypadku targowisko zaczyna to wyglądać na portal pseudo komercyjny który już nie będzie zrzeszał ludzi/ fanatyków akwarystyką bo ktoś jednak narzuca tu swoje zasady. Forum to też wymiana / handel  nie tylko informacjami i wiedzą ale rownież tym co udało się wyhodować. Temu co podjął decyzje o zamknięciu targowiska gratuluję. Nie wróżę świetlnej przyszłości temu portalowi/ forum... co to za forum jak ktoś decyduje co mogę a czego nie... żeby się nie okazało, że w tym całym zamieszaniu jest drugie dno... 

greg79

greg79

Forum to forum w tym również możliwość wymiany jeśli ktoś zaczyna blokować pewne tematy, w tym przypadku targowisko zaczyna to wyglądać na portal pseudo komercyjny który już nie będzie zrzeszał ludzi/ fanatyków akwarystyką bo ktoś jednak narzuca tu swoje zasady. Forum to też wymiana / handel  nie tylko informacjami i wiedzą ale rownież tym co udało się wyhodować. Temu co podjął decyzje o zamknięciu targowiska gratuluję. Nie wróżę świetlnej przyszłości temu portalowi/ forum... co to za forum jak ktoś decyduje co mogę a czego nie... 

greg79

greg79

Forum to forum w tym również możliwość wymiany jeśli ktoś zaczyna blokować pewne tematy, w tym przypadku targowisko zaczyna to wyglądać na portal pseudo komercyjny który już nie będzie zrzeszał ludzi/ fanatyków akwarystyką bo ktoś jednak narzuca tu swoje zasady. Forum to też wymiana / handel  nie tylko informacjami i wiedzą ale rownież tym co udało się wyhodować. Temu co podjął decyzje o zamknięciu targowiska gratuluję. Nie wróżę świetlnej przyszłości temu portalowi/ forum bo co to za forum Hanak ktoś decyduje co mogę a czego nie... 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.