Skocz do zawartości

Historia edycji

Nika200sx

Nika200sx

5 godzin temu, Nika200sx napisał:

Witam. Czy jest ktos na forum kto zamawiał lampę orphek prosto od producenta i jakie związku z tym poniósł opłaty? 

Ja dzisiaj do nich napisalam. Dostałam odpowiedź, ze najnowszy orphek atlantik icon kosztuje 850$.  Na polskie 3700zl.Maja teraz promocje w związku z otwarciem sklepu internetowego i sa ponad 20%taniej. Z tysiaca cos przecenione. Tylko zastanawia mnie kwestia cla i podatku vat. Jak to dolicza to sie wtedy srednio oplaca. Niby kilka stowek mniej ale tylko rok gwarancji. Co sie tyczy zakupu nie odsylali mnie do nikogo. Moge normalnie od nich kupic. 

Nika200sx

Nika200sx

5 godzin temu, Nika200sx napisał:

Witam. Czy jest ktos na forum kto zamawiał lampę orphek prosto od producenta i jakie związku z tym poniósł opłaty? 

Ja dzisiaj do nich napisalam. Dostałam odpowiedź, ze najnowszy orphek atlantik icon kosztuje 850$. Maja teraz promocje w związku z otwarciem sklepu internetowego i sa ponad 20%taniej. Z tysiaca cos przecenione. Tylko zastanawia mnie kwestia cla i podatku vat. Jak to dolicza to sie wtedy srednio oplaca. Niby kilka stowek mniej ale tylko rok gwarancji. Co sie tyczy zakupu nie odsylali mnie do nikogo. Moge normalnie od nich kupic. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.