Skocz do zawartości
Gość pilot

PODSUMOWANIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zbyszek36

Pilot , ale ten cyly przepis na super nano rafe , to jeszcze nie jest to :)

Pytalem u nas akwarystow o super nano rafe , niektorzy nie chcieli takich malych akwari odpowiadajac ;

- mam psa...

- Ja wole kota...

- mamy juz jedno duuuuze akwarium...

Wreszcie maly Kazio powiedzial ;

- A my mamy kurczaka w zamrażarce... :) i to jest chyba najpiekniejsza nano rafa :Dtroche go oblozyc glonami wyzszymi , dorzucic ze dwie skalki z sera szwajcarskiego ze dwie milki po bokach dla lepszego kontrastu i niech sobie tam tak plywa .

Po kilku miesiacach , tak dobrze funkcjonujacego baniaka w ktorym niepotrzeba chlodzenia w dni upalne podplywaja do siebie dwa kurczaki i nad czyms moco dyskutuja . Dyskusja jest coraz bardiej zażarta, w końcu dochodzi do kłótni i kurczaki obrażone na siebie nawzajem odpływają przeciwlegle katy swojego akwarium.:) Mija jakiś czas, widać, ze jeden z kurczakow mocno się zastanawia, po czym podpływa do drugiego i mówi:

- No dobrze, przyjmijmy, ze nie ma Boga, w takim razie: KTO zmienia wodę w akwarium?!?

To jest przepis na super nano rafe w ktorej nic sie nie psuje , nietrzeba chlodzenia czy tez zmiany wody :) oczywiscie zadnej suplementacji , o pulke nizej maja schabowe, frikadele :) i pizze z pieczarkami na wzmoccnienie :)

Ps; Mialem kiedy sasiada w Polsce ktory chcial wybudowac wille na 50 metrach kwadratowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36

otoz to Panie MIchale:D pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36

wracajac do tematu nano rafy , to zrobilem w akwarium qwarantannie chlodzenie :) jednak jest to maly litraz wody i moze sie w lecie niezle przegrzewac. (w przyszlosci zamierzam w tym malym baniaku chodowac szczepki korali twardych :) i wcale 70 literkow na taka chodowle odnozek twardzieli to nie jest tak malo:D

pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:Ddobre, rarytas z archiwum;)


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja snie??...posty z 1970go roku,przeciez wtedy jeszcze komputerow chyba nie bylo...wiele sie zmienilo od tego czasu,teraz nie kupuje sie chlodziarek tylko wiatraczki,ekonomia nastapila i ma gdzies to ze ocieplenie planety juz jest odczuwalne...a i do Atlantyku coraz czesciej delfiny wplywaja...jeszcze troche i se po korale bede chodzil na plaze...przyszlosc jest nieprzewidywalna,pewnie i w baltyku za jakis czas acropory bedzie mozna podziwiac...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1970....pewnie jakiś kiks komputerowy:satisfiedalbo zapętlenie czasoprzestrzeni akawarystycznej


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie na tym forum nie zdziwi...juz teraz chyba nie...tylko przez pare pierwszych tygodni czulem sie jak wsrod szarlatanow albo w jakiejs sekcie...kazali mnie filtry wywalac do kosza a ja poslusznie wykonywalem polecenia liczac na to ze pewnego dnia ktos mnie przysle przepis na robienie zlota...albo lepiej platyny...wtedy bardziej prawdopodobne mnie sie wydawala produkcja szlachetnych metali niz jazda z akwa bez filtracji jaka znam z nieaktualnych juz ksiazek...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie po prostu to sa posty sprzed awarii, po przywróceniu wszystkie stare maja taka datę


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha i wszystko jasne, proza życia:satisfied a ja skłonna byłam już snuć jakieś domysły rodem ze "strefy mroku" Nawiasem mówiąc sorki za OT:wink

Icebreg- o tyle mam lepiej, że nic nie muszę wywalać, ostanie akwa miałam jeszcze jako dziecko w podstawówce, kiedy to jedynym filtrem była jakaś pompka z gąbką, wodę lało się odstaną w kranu, a w środku pływały neonki, skalary, mieczyki i welonki;)więc mój światopogląd tak nie ucierpiał i nie przeżyłam bolesnego rozstania z filtrami. Pozdro


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.