Skocz do zawartości

Historia edycji

wiesiektbg

wiesiektbg

Ja mam podobny układ - dwa baniaczki w jednym obiegu. Chociaż parametry te same, to koraliki różnie się zachowują. Podejrzewam światło i róznice w cyrkulacji - mały jest podzielony na część estuaryjną (pływa tam jedna molinezja i krewetka wundermani) i część która pierwotnie miała być dla ukwiałów (trzy blazenki, żółtek, dwa mandaryny i krab pustelnik) W tej części jest trochę cyjano na szybach, ale koraliki pompują sie jak głupie. W estuaryjnej części  nie ma cyrkulatora, woda płynie szerokim wylotem - na całej szerokosci akwarium. W większej części - kostka 60X40X50  jest cyrkulator RW4. Nad wszystkim wisi lampa DIY na diodach cree, jakies 130 wat.

wiesiektbg

wiesiektbg

Ja mam podobny układ - dwa baniaczki w jednym obiegu. Chociaż parametry te same, to koraliki różnie się zachowują. Podejrzewam światło i róznice w cyrkulacji - mały jest podzielony na część estuaryjną (pływa tam jedna molinezja i krewetka wundermani) i część która pierwotnie miała być dla ukwiałów (trzy blazenki, żółtek, dwa mandaryny i krab pustelnik) W tej części jest trochę cyjano na szybach, ale koraliki pompują sie jak głupie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.