Skocz do zawartości
Hania

Sprzet z USA

Rekomendowane odpowiedzi

jak cos to piszcie to zobaczymy co sie da zrobic nie wiem ale o koralach to chyba musicie zapomniec bo to jest chyba nie do przewiezienia ale jak cos to dawajcie znac


30gal (okolo 100 litrow),remora aqua C skimmer (do 80gal)pompa maxi jet 1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jizusie nie mozna zwierzakow przewozic o tym mozna zapomniec ale sprzet jak najbardziej bez pomp (bo tu nie chodzi tylko o zmiane napiecia),luminarcki sie oplaca nie jak u nas 1000zl


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Z racji tego, że widziałem jak świecą i mam nadzieję, że już niedugo tylko to będę oglądał :) polecam :D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rs :

Prąd nie zawsze jest problemem. Niektóre sprzęty można kupić np. bez pompy i wstawić kupioną u nas.

"nie no @Hania Ty to jesteś swój "chłop". A jak się okaże, że @Hania jest wielkim, zarośniętym kierowcą ciężarówki, który tylko czeka na nasze przelewy?

@Hania, sorka ale dzisiaj mam taki surrealistyczny nastrój:)

Hania :

no co ty pomysl logicznie czy wielki zarosniety facet i to jeszcze kierowca ciezarowki czekal by tu na wasze przelewy i interesowal by sie rybkami:satisfied co ty ja to pozadna dziewczynka a nioe zarosniety facet

Czesc

Jak jestes taka jak napisalas czyli ,,pozadna dziewczynka'wiec jedna mała fotka przy swym akwa nie powina sprawic ci problemu


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze sobie dopiero zrobic bo jeszcze nie mam od niedawna mam akwarium wiec jeszcze nie zrobilam ale jak tylko zrobie to dam napewno.Na razie musisz sobie wyobrazic.


30gal (okolo 100 litrow),remora aqua C skimmer (do 80gal)pompa maxi jet 1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.