Skocz do zawartości

Historia edycji

fidelart

fidelart

7 minut temu, bibik napisał:

To ty masz czas żeby chodzić po sadach za pompę za 245zł? Zazdroszczę ci wolnego czasu.nawet za 2 tyś bym nie poszedł bo mi to nie zrównoważy straconego czasu.Mi przyszła z erbyki potłuczona obudowa świetlówki led -zakupiłem za własne pieniądze rurkę z plexi ,wstawiłem, dostane bonifikatę na następny zakup.Nie byłeś widać w sądzie nigdy  a w sumie pójdź to ci trochę zapał opadnie zawsze to nowe doświadczenie:D

Jak srasz kasą to możesz sobie darować 

Popieram kolegę  ,proponuje na początek UOKiK , a później inspekcje handlową bo ich naklejki z numerem seryjnym na urządzeniach pracujących w wodzie morskiej są raczej dużym naciągnięciem , tym bardziej że za ich brak odrzucają gwarancję  . 

Moja bonifikata w erybka za zalanie spowodowane uszkodzoną osmoza i wymianę części za własne pieniądze , gdzie zaoszczędziłem im części i kosztów wysyłki wycenili na dostawę gratis 15 zł , śmiech na sali  . 

fidelart

fidelart

3 minuty temu, bibik napisał:

To ty masz czas żeby chodzić po sadach za pompę za 245zł? Zazdroszczę ci wolnego czasu.nawet za 2 tyś bym nie poszedł bo mi to nie zrównoważy straconego czasu.Mi przyszła z erbyki potłuczona obudowa świetlówki led -zakupiłem za własne pieniądze rurkę z plexi ,wstawiłem, dostane bonifikatę na następny zakup.Nie byłeś widać w sądzie nigdy  a w sumie pójdź to ci trochę zapał opadnie zawsze to nowe doświadczenie:D

Jak srasz kasą to możesz sobie darować 

Popieram kolegę  ,proponuje na początek UOKiK , a później inspekcje handlową bo ich naklejki z numerem seryjnym na urządzeniach pracujących w wodzie morskiej są raczej dużym naciągnięciem , tym bardziej że za ich brak odrzucają gwarancję  . 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.