Skocz do zawartości

Historia edycji

NaCoMiToAkwarium

NaCoMiToAkwarium

13 minut temu, katani napisał:

Komin w środku będzie nie dość, że upierdliwy w użytkowaniu, to jeszcze będzei przeszkadzał w cyrkulacji i w ustawieniu skały. Zamierzasz go czymś obudować?

Decyzja podjęta świadomie i nie chciał bym abyśmy drążyli ten temat dalej, bo i tak niczego to nie zmieni - akwa zamówione :)

Komin będzie czarny (Lacobel), obuduję go nieco skałami, mam na to pewien pomysł, ale efekt dopiero jak będę miał akwarium fizycznie w domu.

Co do cyrkulacji, 2 x 10000l/h wg. mnie spełni swoje zadanie (Na pewno nie będzie chodzić na 100% bo by była wirówka, ale postanowiłem zostawić sobie "zapas")

NaCoMiToAkwarium

NaCoMiToAkwarium

7 minut temu, katani napisał:

Komin w środku będzie nie dość, że upierdliwy w użytkowaniu, to jeszcze będzei przeszkadzał w cyrkulacji i w ustawieniu skały. Zamierzasz go czymś obudować?

Decyzja podjęta świadomie i nie chciał bym abyśmy drążyli ten temat dalej, bo i tak niczego to nie zmieni - akwa zamówione :)

Komin będzie czarny (Lacobel), obuduję go nieco skałami, mam na to pewien pomysł, ale efekt dopiero jak będę miał akwarium fizycznie w domu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.