Skocz do zawartości

Historia edycji

NaCoMiToAkwarium

NaCoMiToAkwarium

Przyjechał zbiornik na sump.

Jakość wykonania niska (w sumie jak cena), szyby przesunięte względem siebie około 1,5mm, przez co na dole akwarium będzie opierało się również na szybie bocznej a nie na dnie. Gdybym kupował je na zbiornik który miał bym oglądać od razu odesłał bym to do sprzedawcy, no ale postanowiłem zostawić bo nie chce mi się bawić w reklamacje. (Sprzedający z allegro Akwapol-pl)

 

Wracając do tematu, wkleiłem przegrody z plexi 5mm. Pierwsza 40cm, w której wyląduje roller, odpieniacz i grzałka, w 2giej DSB i glony  w trzeciej pompa, sondy/elektordy i czujnik dolewki.

 

sump3.jpg

sump2.jpg

sump1.jpg

NaCoMiToAkwarium

NaCoMiToAkwarium

Przyjechał zbiornik na sump.

Jakość wykonania niska (w sumie jak cena), szyby przesunięte względem siebie około 1,5mm, przez co na dole akwarium nie będzie opierało się również na szybie bocznej a nie na dnie. Gdybym kupował je na zbiornik który miał bym oglądać od razu odesłał bym to do sprzedawcy, no ale postanowiłem zostawić bo nie chce mi się bawić w reklamacje. (Sprzedający z allegro Akwapol-pl)

 

Wracając do tematu, wkleiłem przegrody z plexi 5mm. Pierwsza 40cm, w której wyląduje roller, odpieniacz i grzałka, w 2giej DSB i glony  w trzeciej pompa, sondy/elektordy i czujnik dolewki.

 

sump3.jpg

sump2.jpg

sump1.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.