Skocz do zawartości

Historia edycji

erni20133

erni20133

Nie wiem już co robić to cholerstwo mnie wykończy , po tygodniu dałem drugą dawkę chemiklean czyli wczoraj zmiejszylem samo niebieskie do połowy wyciagnołem tym razem wate z kaskady i jak wróciłem dzisiaj to szok ...... takiego syfu jeszcze nie widziałem zamiast mniej jest więcej ....jutro 48h zrobię podmianke 20%  i chyba zacznę lać wodę utlenioną

 

Może za dużo dawałem do tego akwa tych ulepszaczy podmianki  i jeszcze coralfluid , ,fundamentalas level 1

 

O co chodzi z tym przedawkowaniem bakteri na pozbycie się tej plagi ?

 

erni20133

erni20133

Nie wiem już co robić to cholerstwo mnie wykończy , po tygodniu dałem drugą dawkę chemiklean czyli wczoraj zmiejszylem samo niebieskie do połowy wyciagnołem tym razem wate z kaskady i jak wróciłem dzisiaj to szok ...... takiego syfu jeszcze nie widziałem zamiast mniej jest więcej ....jutro 48h zrobię podmianke 20%  i chyba zacznę lać wodę utlenioną

 

Może za dużo dawałem do tego akwa tych ulepszaczy podmianki  i jeszcze coralfluid seachem reefpack

 

O co chodzi z tym przedawkowaniem bakteri na pozbycie się tej plagi ?

erni20133

erni20133

Nie wiem już co robić to cholerstwo mnie wykończy , po tygodniu dałem drugą dawkę chemiklean czyli wczoraj zmiejszylem samo niebieskie do połowy wyciagnołem tym razem wate z kaskady i jak wróciłem dzisiaj to szok ...... takiego syfu jeszcze nie widziałem zamiast mniej jest więcej ....jutro 48h zrobię podmianke 20%  i chyba zacznę lać wodę utlenioną

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.