Skocz do zawartości

Historia edycji

Artek edos

Artek edos

20191128_173204.jpg

20191128_173212.jpg

Dowiadywałem się już w tej sprawie rok temu  i tak ma być,może to nie rdza... u mnie nic się nie dzieje  i w zadnym baniaku w którym glamorki pracują a magnesy mamy bezpośrednio w wodzie bez zadnych naklejek

20191128_173302.jpg

Suma summarum jeśli się cos dzieje w zbiorniku to nie to, rzadko się odzywam ale czasami nie mogę tego czytać ,na ostatnim zdjęciu trzymam gp-03 gdzie magnes normalnie wysuwa się ręcznie ,jest to stara pompa ma około 1,5 roku pracy za sobą ,pierwszy raz go wyciągam ale nie posiada śladów korozji, posprawdzam tez w innych baniakach.

Fakt że wiele razy wyciągałem przez wszystkie lata falowniki różnych firm lepszych i gorszych które podziękowały ze starości za współprace i z miejsca gdzie zatopiony był magnes kipiała rdza jak podważyłem śrubokrętem to masakra a na tych nie spotkałem się

UWAGA TERAZ NAJLEPSZE :)

Druga sprawa Piszecie ''magnes w akwarium''  o matko a na wirnikach pomp obiegowych wszystkie jecody jebao red dragony  i masa masa innych (aqua bee np. 2000/1 ma zalany i gnije:) )  co jest :)   na wszystkich falownikach ? normalnie na wierzchu i tyle w temacie :)

50 minut temu, katani napisał:

Magnez w wodzie to powinien być dla korali.

A magnesy w wodzie morskiej to nie jest dobry pomysł zazwyczaj.

sorry  za ''s'' racja poprawiam

na zdjęciu z wirnikami jecod, red dragon octopus itd....   łał magnes jest na wierzchu :) 

111.jpg

Artek edos

Artek edos

20191128_173204.jpg

20191128_173212.jpg

Dowiadywałem się już w tej sprawie rok temu  i tak ma być,może to nie rdza... u mnie nic się nie dzieje  i w zadnym baniaku w którym glamorki pracują a magnesy mamy bezpośrednio w wodzie bez zadnych naklejek

20191128_173302.jpg

Suma summarum jeśli się cos dzieje w zbiorniku to nie to, rzadko się odzywam ale czasami nie mogę tego czytać ,na ostatnim zdjęciu trzymam gp-03 gdzie magnes normalnie wysuwa się ręcznie ,jest to stara pompa ma około 1,5 roku pracy za sobą ,pierwszy raz go wyciągam ale nie posiada śladów korozji, posprawdzam tez w innych baniakach.

Fakt że wiele razy wyciągałem przez wszystkie lata falowniki różnych firm lepszych i gorszych które podziękowały ze starości za współprace i z miejsca gdzie zatopiony był magnes kipiała rdza jak podważyłem śrubokrętem to masakra a na tych nie spotkałem się

UWAGA TERAZ NAJLEPSZE :)

Druga sprawa Piszecie ''magnes w akwarium''  o matko a na wirnikach pomp obiegowych wszystkie jecody jebao red dragony  i masa masa innych (aqua bee np. 2000/1 ma zalany i gnije:) )  co jest :)   na wszystkich falownikach ? normalnie na wierzchu i tyle w temacie :)

49 minut temu, katani napisał:

Magnez w wodzie to powinien być dla korali.

A magnesy w wodzie morskiej to nie jest dobry pomysł zazwyczaj.

sorry  za ''s'' racja poprawiam

na zdjęciu z wirnikami jecod, red dragon octopus itd....

111.jpg

Artek edos

Artek edos

20191128_173204.jpg

20191128_173212.jpg

Dowiadywałem się już w tej sprawie rok temu  i tam ma być,może to nie rdza... u mnie nic się nie dzieje  i w zadnym baniaku w którym glamorki pracują a magnesy mamy bezpośrednio w wodzie bez zadnych naklejek

20191128_173302.jpg

Suma summarum jeśli się cos dzieje w zbiorniku to nie to, rzadko się odzywam ale czasami nie mogę tego czytać ,na ostatnim zdjęciu trzymam gp-03 gdzie magnes normalnie wysuwa się ręcznie ,jest to stara pompa ma około 1,5 roku pracy za sobą ,pierwszy raz go wyciągam ale nie posiada śladów korozji, posprawdzam tez w innych baniakach.

Fakt że wiele razy wyciągałem przez wszystkie lata falowniki różnych firm lepszych i gorszych które podziękowały ze starości za współprace i z miejsca gdzie zatopiony był magnes kipiała rdza jak podważyłem śrubokrętem to masakra a na tych nie spotkałem się

UWAGA TERAZ NAJLEPSZE :)

Druga sprawa Piszecie ''magnes w akwarium''  o matko a na wirnikach pomp obiegowych wszystkie jecody jebao red dragony  i masa masa innych (aqua bee np. 2000/1 ma zalany i gnije:) )  co jest :)   na wszystkich falownikach ? normalnie na wierzchu i tyle w temacie :)

Artek edos

Artek edos

20191128_173204.jpg

20191128_173212.jpg

Dowiadywałem się już w tej sprawie rok temu  i tam ma być,może to nie rdza... u mnie nic się nie dzieje  i w zadnym baniaku w którym glamorki pracują a magnesy mamy bezpośrednio w wodzie bez zadnych naklejek

20191128_173302.jpg

Suma summarum jeśli się cos dzieje w zbiorniku to nie to, rzadko się odzywam ale czasami nie mogę tego czytać ,na ostatnim zdjęciu trzymam gp-03 gdzie magnez normalnie wysuwa się ręcznie ,jest to stara pompa ma około 1,5 roku pracy za sobą ,pierwszy raz go wyciągam ale nie posiada śladów korozji, posprawdzam tez w innych baniakach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.