Skocz do zawartości

Historia edycji

Guban88ok3m

Guban88ok3m

1 godzinę temu, Stani napisał:

W osobnych jest wygodniej, gdy nie bedziesz lal po rowno. A najwygodniej jest, gdy pompy dozujace same dolewaja w kilku dawkach dziennie. Mysle, ze z sps-ami bez pomp bedzie trudno, no chyba ze nigdy nie wyjedziesz na urlop itp. 

Pompa będzie ale nie juz,  ale zamówić zamówię napewno a teraz  na początek chciałem zacząć tak z ręki. To można lac jednego więcej czy zasada że każdego równo bo już sam nie wiem 

Guban88ok3m

Guban88ok3m

1 godzinę temu, Stani napisał:

W osobnych jest wygodniej, gdy nie bedziesz lal po rowno. A najwygodniej jest, gdy pompy dozujace same dolewaja w kilku dawkach dziennie. Mysle, ze z sps-ami bez pomp bedzie trudno, no chyba ze nigdy nie wyjedziesz na urlop itp. 

Pompa będzie ale nie juz,  ale zamówić zamówię napewno ale na początek chciałem zacząć tak z ręki. To można lac jednego więcej czy zasada że każdego równo bo już sam nie wiem 

Guban88ok3m

Guban88ok3m

1 godzinę temu, Stani napisał:

W osobnych jest wygodniej, gdy nie bedziesz lal po rowno. A najwygodniej jest, gdy pompy dozujace same dolewaja w kilku dawkach dziennie. Mysle, ze z sps-ami bez pomp bedzie trudno, no chyba ze nigdy nie wyjedziesz na urlop itp. 

Pompa będzie ale nie juz,  ale zamówić zamówię napewno ale na początek chciałem zacząć tak z ręki.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.