Skocz do zawartości

Historia edycji

Bzyk002

Bzyk002

Nic w baniaku nie widzę, a ta biała membrana siedzi dobrze na swoim miejscu. Co może taka żywica ewentualnie złego w Akwa wyrządzi?

Edit* 

Ja nigdy nie płukałem i zero miałem tylko przez 2-3 tygodnie (wode przygotowuje raz w tygodniu w wiekszej ilości)

Odkąd zaczołem płukanie jest cały czas zero już kilka tygodni. 

Prędzej wyciągałem wężyk z DI i płukałem tak dług aż TDS pokazuje 10-13ppm i dopiero przepuszczam to przez DI teraz dodałem kilka zaworów i jest wygodniej. Ale brakuje mi jeszcze TDS'a na stałe po membranie przed DI i za DI. 

Ile pokazuje wam TDS po samej membranie? 

Bzyk002

Bzyk002

Nic w baniaku nie widzę, a ta biała membrana siedzi dobrze na swoim miejscu. Co może taka żywica ewentualnie złego w Akwa wyrządzi?

Edit* 

Ja nigdy nie płukałem i zero miałem tylko przez 2-3 tygodnie (wode przygotowuje raz w tygodniu w wiekszej ilości)

Odkąd zaczołem płukanie jest cały czas zero już kilka tygodni. 

Prędzej wyciągałem wężyk z DI i płukałem tak dług aż TDS pokazuje 10-13ppm i dopiero przepuszczam to przez DI teraz dodałem kilka zaworów i jest wygodniej. Ale brakuje mi jeszcze TDS'a na stałe po membranie przed DI i za DI. 

Bzyk002

Bzyk002

Nic w baniaku nie widzę, a ta biała membrana siedzi dobrze na swoim miejscu. Co może taka żywica ewentualnie złego w Akwa wyrządzi?

Edit* 

Ja nigdy nie płukałem i zero miałem tylko przez 2-3 tygodnie (wode przygotowuje raz w tygodniu w wiekszej ilości) 

Prędzej wyciągałem wężyk z DI i płukałem tak dług aż TDS pokazuje 10-13ppm i dopiero przepuszczam to przez DI teraz dodałem kilka zaworów i jest wygodniej. Ale brakuje mi jeszcze TDS'a na stałe po membranie przed DI i za DI. 

Bzyk002

Bzyk002

Nic w baniaku nie widzę, a ta biała membrana siedzi dobrze na swoim miejscu. Co może taka żywica ewentualnie złego w Akwa wyrządzi?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.