Skocz do zawartości

Historia edycji

Protection2000

Protection2000

23 minuty temu, =Fresz= napisał:

Wszystko fajno ale mi Twoje podejście przypomina to emoji14.png

9e142ccb07ed642cdc4dd6f6533239ff.jpg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Zaplecze miało byc pod 200l początkowo nawet bez sumpa, ale wyszlo jak wyszło,  faktycznie moze trochę nie pasownie wygląda to akwarium na takiej duzej szafce  ale nie przesadzajmy z tym zdjęciem, gdyby stal tam 120litrowy jamnik nie pomyślał byś  o tym a w obsłudze jest wygodnie. A jak byś pokazał podejście kogos kto ma cale pomieszczenie jako zaplecze? Nie mam obwieszonych scian jakimiś gratami, wszystko jest w szawce i nie ma tam wiele 

Protection2000

Protection2000

22 minuty temu, =Fresz= napisał:

Wszystko fajno ale mi Twoje podejście przypomina to emoji14.png

9e142ccb07ed642cdc4dd6f6533239ff.jpg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Zaplecze miało byc pod 200l początkowo nawet bez sumpa, ale wyszlo jak wyszło,  faktycznie moze trochę nie pasownie wygląda to akwarium na takiej duzej szafce  ale nie przesadzajmy z tym zdjęciem, gdyby stal tam 120litrowy jamnik nie pomyślał byś  o tym a w obsłudze jest wygodnie. A jak byś pokazał podejście kogos kto ma cale pomieszczenie jako zaplecze? 

Protection2000

Protection2000

6 minut temu, =Fresz= napisał:

Wszystko fajno ale mi Twoje podejście przypomina to emoji14.png

9e142ccb07ed642cdc4dd6f6533239ff.jpg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Zaplecze miało byc pod 200l początkowo nawet bez sumpa, ale wyszlo jak wyszło,  faktycznie moze trochę nie pasownie wygląda to akwarium na takiej duzej szafce  ale nie przesadzajmy z tym zdjęciem, gdyby stal tam 120litrowy jamnik nie pomyślał byś  o tym a w obsłudze jest wygodnie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.