Skocz do zawartości

Historia edycji

niwre37

niwre37

 mam od chyba 2 może 3 msc ,ja jestem zadowolony chociaż niektórzy narzekają ze zrywa taśmę, ze silnik  wyskakuje .Moim zdaniem nie właściwe założenie rolki(włókniny) powoduje takie efekty/problemy .Cena rolki w porównaniu z innymi tego typu rolermatami jest śmiesznie niska po drugie to nasz Polski produkt :) a po trzecie szybka , prosta i intuicyjna wymiana rolki, nie ma potrzeby wyciągać calego filtra z sumpa lecz tylko sam środek .

niwre37

niwre37

ja mam od chyba 2 może 3 msc ,ja jestem zadowolony chociaż niektórzy narzekają ze zrywa taśmę, ze silnik  wyskakuje .Moim zdaniem nie właściwe założenie rolki(włókniny) powoduje takie efekty/problemy .Cena rolki w porównaniu z innymi tego typu rolermatami jest śmiesznie niska po drugie to nasz Polski produkt :) a po trzecie szybka , prosta i intuicyjna wymiana rolki, nie ma potrzeby wyciągać calego filtra z sumpa lecz tylko sam środek .

niwre37

niwre37

ja mam od chyba 2 może 3 msc ,ja jestem zadowolony chociaż niektórzy narzekają ze zrywa taśmę, ze silnik  wyskakuje .Moim zdaniem nie właściwe założenie rolki(włókniny) powoduje takie efekty/problemy .Cena rolki w porównaniu z innymi tego typu rolermatami jest śmiesznie niska po drugie to nasz Polski produkt :) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.