Skocz do zawartości

Historia edycji

miniixi

miniixi

Witam serdecznie.

Podpinam się pod temat;) mam podobny baniak 80x40x45 i jestem na wczesnym etapie kompletowania wszystkiego. Mam belkę o rozmiarze 80cmX16cm.Trochę czytałem ale nie ukrywam że słaby ze mnie konstruktor. Co do ledow to napewno po przeczytaniu sporo w internecie to kupowalbym tylko i wyłącznie markowe ledy jak epiled, bridgelux czy epistar.

Mnie najbardziej zastanawia jak belka o dl 80cm będzie sobie radzić z odprowadzaniem tepmeratury z taką ilością ledow 3w przy większym/maksymalnym obciążeniu. Wiadomo że bez chłodzenia się nie obejdzie i rozsądnych ustawień mocy święcenia.

miniixi

miniixi

Witam serdecznie.

Podpinam się pod temat;) mam podobny baniak 80x40x45 i jestem na wczesnym etapie kompletowania wszystkiego. Trochę czytałem ale nie ukrywam że słaby ze mnie konstruktor. Co do ledow to napewno po przeczytaniu sporo w internecie to kupowalbym tylko i wyłącznie markowe ledy jak epiled, bridgelux czy epistar.

Mnie najbardziej zastanawia jak belka o dl 80cm będzie sobie radzić z odprowadzaniem tepmeratury z taką ilością ledow 3w przy większym/maksymalnym obciążeniu. Wiadomo że bez chłodzenia się nie obejdzie i rozsądnych ustawień mocy święcenia.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.