Skocz do zawartości

Historia edycji

cris6

cris6

Bardzo proszę o pomoc dużo tematów jest odnośnie samych lamp led ale  mało odnośnie rozbudowy lampy t5. A więc tak posiadam lampę ps 8x80W z chłodzeniem wentylatorami 12 cm -3 szt. Planuję na środku wmontować radiator o wielkości 11x145 cm grubość ok 1-2 cm przy tym układzie zostanie 6x80W. Zależy mi głownie na wschodach i zachodach, nocnym oraz pobiciem fluo czyli pewnie głownie royal blue

I tu proszę was o pomoc jaka ilość led i jakich 1W czy 3W oraz jaka barwa będzie odpowiednia do zbiornika 170x70x60  chcę zastosować gotowe rozwiązania od Magu. Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie i tylko umiem lutować ale myślę że sobie poradzę

 

 

cris6

cris6

Bardzo proszę o pomóc dużo tematów jest odnośnie samych lamp led ale  mało odnośnie rozbudowy lampy t5. A więc tak posiadam lampę ps 8x80W z chłodzeniem wentylatorami 12 cm -3 szt. Planuję na środku wmontować radiator o wielkości 11x145 cm grubość ok 2 cm przy tym układzie zostanie 6x80W. Zależy mi głownie na wschodach i zachodach, nocnym oraz pobiciem fluo czyli pewnie głownie royal blue

I tu proszę was o pomoc jaka ilość led i jakich 1W czy 3W oraz jaka barwa będzie odpowiednia do zbiornika 170x70x60  chcę zastosować gotowe rozwiązania od Magu. Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie i tylko umiem lutować ale myślę że sobie poradzę

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.