Skocz do zawartości

Historia edycji

Dareklisc

Dareklisc

Cześć che wymienić siporax w mojej kaskadzie fzn2 na kulki biosher, główna przyczyna to zbierający się syf na siporaxie i problematyczność czyszczenia tego że względu na ilość i wielkość tych krążków. Bio sphere wejdzie kilka-kilkanascie sztuk i będzie napewno to paltwiej czyścić o ile wogole będzie trzeba bo przerwy między poukładanymi kulkami z racji na kształt będą dość spore. Chciałem zapytać jak w porównaniu do siporaxu wypadają kulki biospher i jak się zabrać za taka wymianę ? Najpierw mniejszy koszyczek, po 1-2 tygodniach połowa większej przegródki i po kolejnych reszta siporaxu do wymiany ? Jak to widzicie ? Jeśli ktoś posiada te kulki w kaskadzie to ile ich wam wchodzi do środka ?

Dareklisc

Dareklisc

Cześć che wymienić siporax w mojej kaskadzie fzn2 na kulki biosher, główna przyczyna to zbierający się syf na siporaxie i problematyczność czyszczenia tego że względu na ilość i wielkość tych krążków. Bio sphere wejdzie kilka-kilkanascie sztuk i będzie napewno to paltwiej czyścić o ile wogole będzie trzeba bo przerwy między poukładanymi kulkami z racji na kształt będą dość spore. Chciałem zapytać jak w porównaniu do siporaxu wypadają kulki biospher i jak się zabrać za taka wymianę ? Najpierw mniejszy koszyczek, po 1-2 tygodniach połowa większej przegródki i po kolejnych reszta siporaxu do wymiany ? Jak to widzicie ? Jeśli ktoś posiada te kulki w kaskadzieCześć che wymienić siporax w mojej kaskadzie fzn2 na kulki biosher, główna przyczyna to zbierający się syf na siporaxie i problematyczność czyszczenia tego że względu na ilość i wielkość tych krążków. Bio sphere wejdzie kilka-kilkanascie sztuk i będzie napewno to paltwiej czyścić o ile wogole będzie trzeba bo przerwy między poukładanymi kulkami z racji na kształt będą dość spore. Chciałem zapytać jak w porównaniu do siporaxu wypadają kulki biospher i jak się zabrać za taka wymianę ? Najpierw mniejszy koszyczek, po 1-2 tygodniach połowa większej przegródki i po kolejnych reszta siporaxu do wymiany ? Jak to widzicie ? Jeśli ktoś posiada te kulki w kaskadzie to ile ich wchodzi ?  to ile ich wchodzi 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.