Skocz do zawartości

Historia edycji

harnas

harnas

13 hours ago, J@cekWro said:

To ja mam pytanie : standardowe panele mono Eging pv czy technologia MWT. Do wyboru mam te dwie opcje. Instalacja 10kw na panelach MWT jest droższa o 14tys i w tej opcji jest 5lat dłuższa gwarancja.
 

 

Ja zdecydowalem sie na Eging 410W, ktore kupilem za 123euro/panel bezposrednio od dystrbutora (dostarczyli je w zeszlym tygodniu, nie zamontowalem ich jeszcze). Moim zdaniem nie warto doplacac do drozszych. Eging to dobra marka (Tier 1). Panele maja dobre parametry, ktore nie odbiegaja znacznie od najbardziej zaawansowanych konstrukcji. Gdybym mial wiekszy budzet to pewnie kupilbym wiecej paneli niz doplacal to drozszych z tych samych zwgledow co mowia przedmowcy.

 

harnas

harnas

13 hours ago, J@cekWro said:

To ja mam pytanie : standardowe panele mono Eging pv czy technologia MWT. Do wyboru mam te dwie opcje. Instalacja 10kw na panelach MWT jest droższa o 14tys i w tej opcji jest 5lat dłuższa gwarancja.
 

 

Ja zdecydowalem sie na Eging 410W, ktore kupilem za 123euro/panel bezposrednio od dystrbutora. Moim zdaniem nie warto doplacac do drozszych. Eging to dobra marka (Tier 1). Panele maja dobre parametry, ktore nie odbiegaja znacznie od najbardziej zaawansowanych konstrukcji. Gdybym mial wiekszy budzet to pewnie kupilbym wiecej paneli niz doplacal to drozszych z tych samych zwgledow co mowia przedmowcy.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.