Skocz do zawartości

Historia edycji

PiotrekAT

PiotrekAT

7 minut temu, Tomol napisał:

No ładnie się to wszystko rozrosło:clappingWidzę, że ukwiał nie może sobie znaleźć miejsca?

Tomku quadri siedzi w czymś takim z kawałkiem skałki już na tylnej szybie :D bo sam nie miałem na niego pomysłu wczesniej i tak z kielicha się nie rusza
image.png.20419baa44f4a84a510326bf4875fc00.png

3 minuty temu, =Fresz= napisał:

Widzę że masz nowe cyrkulatory Jebao. Jak się sprawują? ciche są? 

Są u mnie hmm dobry miesiąc z hakiem chodzą w trybie falowania na ok 50-60 procent są praktycznie niesłyszalne jak dla mnie , dopiero jak ucho przyłożę słyszę :D ale wieją bardziej hmm rozpraszająco niż strumieniowo pod LPSy czy miękkie super ale pod twarde jednak starsze modele czy też te SDW będą na pewno lepsze bo bardziej czuć ich moc. Osobiście jestem zadowolony 

 

PiotrekAT

PiotrekAT

6 minut temu, Tomol napisał:

No ładnie się to wszystko rozrosło:clappingWidzę, że ukwiał nie może sobie znaleźć miejsca?

Tomku quadri siedzi w czymś takim z kawałkiem skałki już na tylnej szybie :D bo sam nie miałem na niego pomysłu wczesniej i tak z kielicha się nie rusza
image.png.20419baa44f4a84a510326bf4875fc00.png

2 minuty temu, =Fresz= napisał:

Widzę że masz nowe cyrkulatory Jebao. Jak się sprawują? ciche są? 

Są u mnie hmm dobry miesiąc z hakiem chodzą w trybie falowania na ok 50-60 procent są praktycznie niesłyszalne jak dla mnie , dopiero jak ucho przyłożę słyszę :D ale wieją bardziej hmm rozpraszająco niż strumieniowo pod LPSy czy miękkie super ale pod twarde jednak starsze modele czy też te SDW będą na pewno lepsze bo bardziej czuć ich moc 

 

PiotrekAT

PiotrekAT

1 minutę temu, Tomol napisał:

No ładnie się to wszystko rozrosło:clappingWidzę, że ukwiał nie może sobie znaleźć miejsca?

Tomku quadri siedzi w czymś takim z kawałkiem skałki już na tylnej szybie :D bo sam nie miałem na niego pomysłu wczesniej i tak z kielicha się nie rusza
image.png.20419baa44f4a84a510326bf4875fc00.png

Teraz, =Fresz= napisał:

Widzę że masz nowe cyrkulatory Jebao. Jak się sprawują? ciche są? 

Są u mnie hmm dobry miesiąc z hakiem chodzą w trybie falowania na ok 50-60 procent są praktycznie niesłyszalne jak dla mnie , dopiero jak ucho przyłożę słyszę :D ale wieją bardziej hmm rozpraszająco niż strumieniowo 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.